Fener’de Joachim Löw Heyecanı

 Fener’de Joachim Löw Heyecanı
Okunuyor Fener’de Joachim Löw Heyecanı

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe’de flaş bir gelişme yaşandı.

Bir çok teknik adam ile temasa geçen Fenerbahçe bu sefer mutlu sona doğru ilerliyor….

Ünlü Alman teknik direktör Joachim Löw’le için çok sıcak gelişmeler yaşanmaya başladı. Başkan Ali Koç’un telefonla görüştüğü tecrübeli teknik adam için Mesut Özil  de devreye girdi.

Başkan Ali Koç’un Alman çalıştırıcı ile görüntülü bir telefon görüşmesi yaparak 2.5 yıllık sözleşme teklif ettiği belirtiliyor.

Koç’un 61 yaşındaki teknik adama hatırı sayılır bir transfer bütçesi, istediği 5-6 oyuncuyu alma, kendi belirleyeceği ekiple çalışma+tam yetki sözü verdiği ve yanıt beklediği ifade edildi. Löw’ün bir iki gün içinde kesin kararını vereceği öğrenildi. Bugün somut gelişmeler yaşanabileceği gelen haberler arasında.

SCHIRA DA YAZDI
İtalyan gazeteci Nicolo Schira da, “Fenerbahçe , Löw’e 2024 yılına kadar sözleşme teklif etti” paylaşımı yaptı. Öte yandan birkaç gündür idmanlara çıkmayan ve salonda çalıştığı açıklanan Mesut Özil’in de Löw’ü ikna etmek için devrede olduğu iddia ediliyor.

Yıldız futbolcunun, Almanya Milli Takımı’nda beraber çalıştığı tecrübeli teknik direktöre, “Gel, birlikte Fenerbahçe’yi   şampiyon yapalım” dediği belirtiliyor. Geçtiğimiz yaz Almanya Milli Takımı’ndan ayrılan Joachim Löw  dinleneceğini açıklamış, kısa süre önce ise artık yeni bir maceraya hazır olduğunu duyurmuştu

İSMAİL KARTAL YARDIMCISI OLACAK!
F.Bahçe’nin yıllık 6 milyon euro isteyen Löw’e 4.5 milyon euro ücret önerdiği, gelmesi halinde İsmail Kartal’ın Alman hocanın yardımcılığını üstleneceği iddia ediliyor.

SEZONU 3. BİTİRDİ
Yaklaşık 15 yıl Almanya Milli Takımı’nı çalıştıran Löw, 2014 yılında Dünya Kupası’nı kazandı… Tecrübeli isim, 1998-99 sezonunda görev yaptığı F.Bahçe’de sezonu 3. bitimiş ve maç başına 2.05 puan ortalaması yakalamıştı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın