Attila Szalai çılgın rakam

 Attila Szalai çılgın rakam
Okunuyor Attila Szalai çılgın rakam

Macaristan basınından Attila Szalai için sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Habere göre Fenerbahçe, Attila Szalai ile yeni sözleşme imzalayıp oyuncunun maaşını 2 katına çıkaracak. Macarların flaş olarak geçtiği haber detayında başarılı stoperin serbest kalma bedeline de duyurdu. nin 30 milyon euro olacağı bilgisi de verildi.

Fenerbahçe Attila Szalai ile yeni sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. Attila Szalai’nin maaşını ve serbest kalma bedelini yükseltmek isteyen Fenerbahçe, Macar stoperin menajeri ile milli arada görüşme gerçekleştirecek.

ATTILA SZALAI’NİN SERBEST KALMA BEDELİ 30 MİLYON EURO OLACAK

Macar basınından Blikk’in haberine göre an itibarıyla Fenerbahçe’den yıllık 500 bin euro kazanan Attila Szalai’nin yeni sözleşme sonrası maaşı 2 katına çıkarılıp 1 milyon euroya yükseltilecek. Attila Szalai’nin serbest kalma maddesi ise 30 milyon euro olarak belirlenecek.

Fenerbahçe, Avrupa’dan birçok talibi olan ve iyi bir bonservis geliri elde etmek istediği Attila Szalai için söz konusu şartları kabul edeceği belirtiliyor.

Fenerbahçe’ye transfer olduğu andan itibaren ilk 11’in vazgeçilmez ismi olan Attila Szalai, takımın değişmez isimleri arasına adını yazdırdı. Szalai, bu sezon Fenerbahçe’de 37 maçta forma giydi ve iki gol atıp iki de asist yaptı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın