Fenerbahçe’ye Real Madrid’den Yıldız

 Fenerbahçe’ye Real Madrid’den Yıldız
Okunuyor Fenerbahçe’ye Real Madrid’den Yıldız

Gelecek sezon çalışmalarını yürüten Fenerbahçe Yönetimi, zaman kaybetmeden güçlü bir kadro oluşturma peşinde . Geçtiğimiz sezon yaşadığı sorunlar ile karşı karşıya gelmemek için rotasını belirledi.

Fenerbahçe, gözünü Real Madrid’e çevirdi.

Ali Koç’un, “Sağ bek ve sol bekte fırsat transferleri olabilir” sözlerinin ardından dün Marca’da yer alan haber, Sarı-Lacivertliler’i fazlasıyla heyecanlandırdı.

İspanyol gazetesi, Real Madrid’in kadroda yeni bir yapılanmaya gideceğini duyurdu. Takımdan ayrılacak isimler arasında Marcelo’nun yanı sıra İsco ve Bale’in bulunduğu, bu oyuncuların gönderilmesiyle bütçede yaklaşık 50 milyon Euro’luk bir rahatlama sağlanacağı kaydedildi.


Fenerbahçe için bir diğer sevindirici gelişme ise şu ana kadar dünyaca ünlü sol beke talip olan başka bir takımın çıkmamış olması.

Ali Koç, RobertoCarlos ve Mesut Özil kozlarını da kullanarak bu transferi bir an önce bitirmeyi hedefliyor. Her iki ismin de Marcelo ile ilk teması kurarak Fenerbahçe hakkında bilgi vermeye başladıkları öne sürüldü.

Koç’un, 25-26Haziran’da yapılacak genel kurulda, başarısızlıkla geçen ilk başkanlık dönemi sonrası Marcelo bombasını açıklayarak yeni bir heyecan yaratmak istediği belirtildi.

Kariyeri;
Eğer transfer gerçekleşirse, Fenerbahçe, 33 yaşındaki yıldız futbolcunun kariyerindeki 3. kulüp olacak! 2005-2006 sezonunda Fluminense’de Atakım forması giymeye başlayan Marcelo, sadece bir yıl sonra, 2007’nin Ocak ayında Real Madrid’e imza atmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın