Fenerbahçe’ye bu iyiliği kimse yapmamıştı

 Fenerbahçe’ye bu iyiliği kimse yapmamıştı
Okunuyor Fenerbahçe’ye bu iyiliği kimse yapmamıştı

Fenerbahçe’de Vitor Pereira’nın getirdiği Kim Min-Jae’nin satışından sonra, gözler Erol Bulut’un transfer ettirdiği Attila Szalai’ye çevrildi. Vitor Pereira’nın keşfinden 18 milyon euro kazanan Fenerbahçe, Erol Bulut’un transferinden ise buna yakın bir ücret kazanabilir.

Fenerbahçe’de Vitor Pereira ve Erol Bulut’un yaptığı transferler, takıma inanılmaz bir bonservis kazandırıyor. Pereira’nın transfer ettirdiği Kim Min-Jae, 18 milyon euro karşılığında Napoli’ye transfer olmuştu. Şimdi gözler Erol Bulut’un getirdiği Attila Szalai’de. Macar stoper için Wolfsburg devreye girdi.

ÖNCE VİTOR PEREİRA ŞİMDİ EROL BULUT

Kim Min-Jae’nin, yaklaşık 18 milyon Euro karşılığında Napoli’ye transfer olması ve Serdar Aziz’in beklenmedik sakatlığının ardından savunma hattına transfer yapmaya devam eden Fenerbahçe ‘de gözler Attila Szalai’ye çevrildi.

Takımın 1 numaralı stoperi konumundaki Szalai ile ilgili olarak Alman ekibi Wolfsburg’un hocası Niko Kovac’tan açıklama geldi. Bu sezon başında Yeşil-Beyazlılar’ın hocası olan Hırvat teknik adam, Macar oyuncu için gelen sorulara, “Evet, Szalai’yi istedik ve ilgimiz vardı. Kendisi Rapid Wien’de gelişti ve Almanca da konuşabiliyor. Ancak buraya transfer olmasının kolay olduğunu düşünmüyorum” diye konuştu. Kovac’ın, Szalai’yi ayrıntılı şekilde bilmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın