Fenerbahçe’ye Bir Portekizli Daha

 Fenerbahçe’ye Bir Portekizli Daha
Okunuyor Fenerbahçe’ye Bir Portekizli Daha

Fenerbahçe transferin son günlerinde yeniden atağa kalktı. Dün sürpriz bir şekilde Miguel Crespo’yu kadrosuna kattığını resmen açıklayan Sarı Lacivertliler, Portekiz’den yeni bir transfer yapmak için tekrar kollarını sıvadı.

PORTEKİZ’DEN BİR TRANSFER DAHA! 

Fenerbahçe’de transfer yeniden hız kazandı. Sarı Lacivertliler son olarak Estoril Praia’dan  Miguel Crespo’yu kadrosuna kattığını duyurmuştu. Sarı Lacivertliler, Portekiz’den bir yıldızı daha kadrosuna katmak için girişimlere başladı. İşte detaylar…

Merakla beklenen forvet transferi gerçekleşti ve Fenerbahçe, Mergim Berisha’yı kadrosuna kattığını duyurdu. Sarı Lacivertliler ayrıca Diego Rossi ve Max Meyer’le de kadrosunu güçlendirdi

PORTO’YA RESMİ TEKLİF YAPILDI 

Fenerbahçe, Miguel Crespo’nun ardından Portekiz’den bir transferi daha bitirmek için girişimlere başladı. Sarı- Lacivertliler sol kanat için gündemine aldığı 24 yaşındaki Nijeryalı oyuncu Zaidu Sanusi için satın alma opsiyonlu kiralama teklifini Porto kulübüne iletti.

PAZARLIKLAR DEVAM EDİYOR 

-Sarı-Lacivertli kurmaylar oyuncunun yıllık ücretinin tamamını vermeyi kabul etti. Ancak Porto kulübünün bir miktar kiralama ücreti talep ettiği, bunun yanında satın alma opsiyonu bedelinde anlaşmazlık olduğu ifade ediliyor. Fenerbahçe ile Portolu yetkililerin pazarlıkları dün gün boyunca devam etti.

Görüşmelerin bugün de sürmesi bekleniyor. Orta bir yol bulunması durumunda Zaidu’nun çubuklu formayı giyebileceği ve bugünün son derece kritik olduğu ifade ediliyor.

Önceki yıllarda Porto’nun teknik direktörlüğünü yapan Pereira’nın Zaidu’yu yakından tanıdığı ve transferini bizzat kendisinin istediği öğrenildi.

Zaidu, geçtiğimiz sezon Porto formasıyla 25 maça çıktı. Toplam 137 ikili mücadele kazandı. 32 pas arası yaparken yüzde 80 pas yüzdesi ile oynadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın