Fenerbahçe’ye Bir Forvet Daha

 Fenerbahçe’ye Bir Forvet Daha
Okunuyor Fenerbahçe’ye Bir Forvet Daha

Yeni sezon yapacağı transferlere yoğunluk veren Başkan Ali Koç Pazartesi günü yeni teknik direktörün resmen açıklanacağını duyurdu.

Bir yandan Teknik direktör için mesaide olan Kanaraya trasferde düğmeye bastı …

‘5 OYUNCUYA İHTİYACIMIZ VAR’ 

Ali Koç ; Yeni forvet alacağız, mecburuz. Yüzde 70 hazır olduğunu düşündüğümüz takımımız var. Bizim için 3-4, bilemediniz 5 kişi.” ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE İÇİN SPORAR İDDİASI 

İspanyol basınında yer alan haberlere göre Fenerbahçe’nin hedefindeki isim, Sporting Lizbon  forması giyen Sloven golcü Andraz Sporar’ a Haberde Fenerbahçeli yöneticilerin gelecek hafta Sporar transferi için Sporting Lizon ile görüşme yapacağı kaydedildi.

AYRILMASINA KESİN GÖZÜYLE BAKILIYOR 

Haberde henüz resmi bir teklifin olmadığı fakat Fenerbahçe’nin Sporar için nabız yokladığı belirtildi. Geçtiğimiz sezonu Braga’da kiralık olarak geçiren Sporar’ın bu yaz Sporting Lizbon’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

BRAGA’YA KİRALANDI 

Slovan Bratislava’da yıldızını parlatan 27 yaşındaki golcü 2019-2020 sezonunun devre arasında 6 milyon Euro bedelle Sporting Lizbon’un yolunu tutmuştu. Lizbon’da geçirdiği yarım sezonda kendini ispat edemeyen Sloven golcü geçtiğimiz sezon Braga’ya kiralanmış ve yarım sezon giydiği Braga ile çıktığı 21 karşılaşmada 3 gol kaydetmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın