Fenerbahçe’ye 6 İsimden Müjde

 Fenerbahçe’ye 6 İsimden Müjde
Okunuyor Fenerbahçe’ye 6 İsimden Müjde

Süper Lig mücadelesine devam eden Fenerbahçe’ye art artta müjdeli haber geldi…. 7 senelik kupa hasretine son vermek isteyen Fenerbahçe yönetimi çok iddialı…

Son dönemdeki sakatlık kabusu sona eriyor… Fenerbahçe’de haftalardır tedavileri devam eden oyunculardan iyi haber geldi.

Serdar Dursun’un takıma dönüp son maçta süre almasının ardından Serdar Aziz için de sağlık ekibi, ‘İyileşti’ raporunu verdi. Deneyimli savunmacı bugünden itibaren takımla çalışmalara başlayacak.

Görev verilmesi halinde Olympiakos karşısında oynayabilecek. Teknik heyetin sabırsızlıkla beklediği Sosa, Nazım ve Zajc’dan da aynı şekilde güzel haberler var. İki oyuncunun da tedavilerinin tamamlandığı, Yunan rakip karşısında riske edilemeseler de hafta sonundaki Kasımpaşa sınavında sahada olmalarına kesin gözle bakıldığı gelen bilgiler arasında.Sadece İrfan kalıyor

İrfan Can’ın tedavisine devam edilirken rehabilite sürecinde olan bir diğer isim Tisserand’ın ise diğer takım arkadaşlarından birkaç gün sonra takımla çalışmalara başlama ihtimalinin olduğu kaydedildi. Pereira böylelikle Kasımpaşa maçında neredeyse tam kadro bir şekilde oyuncularını kritik maça hazırlayabilecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın