Fenerbahçe’ye 23’lük Yetenek

 Fenerbahçe’ye 23’lük Yetenek
Okunuyor Fenerbahçe’ye 23’lük Yetenek

Yaz transfer dönemi için girişimlerine hız veren Fenerbahçe, teknik heyetin raporu üzerine yeni isimleri gündemine alıyor.

Fenerbahçe, Shakhtar’dan ayrılmak için düğmeye basan Pedro Victor Delmino yani bilinen adıyla Pedrinho için atağa kalktı. Takvim’in haberine göre; Sarı-Lacivertliler’in 23 yaşındaki kanat oyuncusunun menajeri Giuliano Bertolucci ile temasa geçtiği öğrenildi.

18 MİLYON EURO ÖDENDİ

Shakhtar’ın sezon başında 18 milyon Euro ödeyerek Benfica’dan transfer ettiği Pedrinho’nun kulüp yetkilileri ile görüştüğü ve ayrılık talebini ilettiği belirlendi.

FIFA’nın yaptığı son açıklamaya göre sözleşmesini sezon sonuna kadar dondurma hakkı kazanan Sambacı’nın bir daha Ukrayna’ya dönmek istemediği ve sözleşmesini feshetme kararı aldığı ifade edildi. Brezilya U23 takımının formasını 14 kez giyen ve 3 gol atan genç yıldız bu sezon Shakhtar’da 19 resmi maça çıktı.

4 GOL VE 3 ASİSTİ VAR

4 gol ve 3 asistlik performans sergileyen Pedrinho’nun Transfermarkt’a göre değeri 17 milyon Euro. Sambacı’nın durumunu birçok kulübün takip ettiği ve teklif hazırlığı yaptığı da belirtiliyor.

Fenerbahçe yönetimi bu nedenle elini çabuk tutmak istiyor. Sarı-Lacivertliler kısa süre içinde teklifini iletecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın