Fenerbahçe’nin yıldızına dev talip! Kim ikna etti

 Fenerbahçe’nin yıldızına dev talip! Kim ikna etti
Okunuyor Fenerbahçe’nin yıldızına dev talip! Kim ikna etti

Sarı-Lacivertliler’de transfer çalışmaları tam gaz devam ederken kadrodaki yıldızlara da teklifler gelmeye devam ediyor. Son dönemde oyuncu satışından çok ciddi bir gelir elde eden Fenerbahçe’nin kapısını yine dev bir kulüp, dev bir rakamla çalacak! İşte tüm detaylar…

LİVERPOOL’DAN SZALAİ BOMBASI: KİM İKNA ETTİ

Buna göre İngiliz devi, Attila Szalai’yi transfer hedefi haline getirdi. Haberde, Liverpool’un normalde Türkiye’den bir oyuncuyu alma konusunda tereddütlü olacağı ancak Kim Min-jae ’nin Napoli’de kısa sürede sergilediği performansın, bu yöndeki olumsuz görüşleri azalttığı belirtildi.

Szalai’ye ülkesinde ‘Macar Van Dijk’ yakıştırması yapıldığı, 25 yaşındaki stoperin ara transfer dönemi için en uygun isimler arasında olduğu kaydedildi. İngiliz basını, Szalai için yapılacak teklifi yazmasa da maliyetinin, Kim Min-jae ’den çok daha düşük olacağı vurgulandı.

‘Van Dijk’i andırıyor ’
Attila Szalai, sadece uzun boyu ve fizik gücüyle değil; isabetli uzun pasları, hızı ve oyunu okuma yeteneğiyle de Van Dijk’i andırdığı yorumu yapıldı. Jürgen Klopp ’un, Szalai’yi Hollandalı yıldızın yokluğunda sadece ‘geçici bir çözüm’ olarak görmediği ve ileride onun yerini alabileceğine inandığı da kaydedildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın