Fenerbahçe’nin Yıldızı Kartal Oluyor!

 Fenerbahçe’nin Yıldızı Kartal Oluyor!
Okunuyor Fenerbahçe’nin Yıldızı Kartal Oluyor!

Kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarına devam eden Beşiktaş, Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek deneyimli orta saha Miha Zajc için nabız yokluyor.

Sports Digitale yorumcusu Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre; Fenerbahçe’nin 1,2 milyon Euro önerdiği Zajc, parayı arka plana attı. Yıldız futbolcu, değer görmediği için bu teklife olumlu yaklaşmadı.

BEŞİKTAŞ PEŞİNDE

Miha Zajc için uzun zamandır Beşiktaş iddiaları konuşuluyor. Ara transfer döneminde Konyaspor’dan Amir Hadziahmetovic’i kadrosuna katan Siyah-Beyazlılar, takviyeye devam edecek. Beşiktaş’ta orta saha oyuncularından Josef’in sözleşmesi feshedildi, Atiba da takımdan ayrılacak. Yaşanan gelişmelerin ardından Zajc, Beşiktaş için yeniden kıymete binmiş durumda.

GEÇEN SEZONUN YILDIZIYDI

Geçtiğimiz sezonun başında Fenerbahçe’den ayrılması beklenirken Vitor Pereira’nın takıma kazandırdığı Zajc, adeta küllerinden doğdu. Pereira ve İsmail Kartal’ın vazgeçilmezi olan Zajc, 32 lig maçında 9 gol atıp 2 asist yaptı. Miguel Crespo ile iyi bir ikili olan Sloven oyuncu, Jorge Jesus’un gelişiyle kulübeye hapsoldu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın