Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü

 Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü
Okunuyor Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü

Süper Lig’de güzel bir başlangıç yapan Fenerbahçe üst üste kayıplar yaşayarak geriledi.

Alınan kötü sonuçlar ile tüm oklar teknik direktör Vitor Pereira’ya çevrildi. Bu sonuçlar ile koltuğu sallanırken başkan Ali Koç’un gidişattan son derece rahatsız olduğu öğrenildi.

Yöneticilerin büyük bir kısmı milli ara sonrası teknik direktör değiştirme konusunda fikir birliğine varırken Fenerbahçe’de Vitor Pereira’nın olası ayrılık ihtimaline karşı teknik direktör arayışları başladı.

Fanatik’in haberine göre , bu bağlamda Sarı-Lacivertlilerin listesine büyük bir sürprizle Francesco Farioli girdi. Fatih Karagümrük ile harikalar yaratan Farioli, milli arada Vitor Pereira’nın yerine Fenerbahçe’nin yolunu tutabilir. Kayserispor maçında da galibiyetin gelmemesi halinde Ali Koç’un takınacağı tavır merakla beklenirken Fenerbahçe, Galatasaray derbisine Francesco Farioli yönetiminde çıkabilir.

FENERBAHÇE İÇİN FRANCESCO FARIOLI İDDİASI

Fatih Karagümrük’te gösterdiği performansla dikkat çeken Francesco Farioli, milli ara sonrası Fenerbahçe’nin yolunu tutabilir. Kayserispor maçı Vitor Pereira’nın kaderini çizecekken, Fenerbahçe’nin Galatasaray derbisine Francesco Farioli yönetiminde çıkma olasılığı doğdu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın