Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü

 Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü
Okunuyor Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü

Spor yorumcusu Önder Özen, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörüyle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Önder Özen, Fenerbahçe-Göztepe maçı sonrası Sarı-Lacivertlilerin yeni teknik direktörüyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Alınan sonuçlar sonrası ibrenin İsmail Kartal’dan yana döndüğünü söyleyen Önder Özen, “Joachim Löw, Jorge Jesus’lardan hava döndü. İsmail Kartal’dan yana esiyor şu an” ifadelerini kullandı.

ÖNDER ÖZEN: İSMAİL KARTAL DAHA GÜVENİLİR

Öte yandan Önder Özen, İsmail Kartal’ın daha güvenilir olduğunu belirtti ve oyuncuların hocayla birlikte yükselen performanslarına dikkat çekti. Önder Özen teknik direktör konusunda Fenerbahçe yönetimini zor bir kararın beklediğini de dile getirdi.

Önder Özen’in NTV’de Fenerbahçe’deki teknik direktör konusuyla ilgili sarf ettiği sözler şöyle:

ÖNDER ÖZEN: HAVA İSMAİL KARTAL’DAN YANA ESİYOR

“Her hafta tablo gelişerek değişiyor. Teknik adamlıkta hava döndü. Löw’lerden Jesus’lardan hava döndü. İsmail Kartal’dan yana esiyor şu anda. Daha güvenilir ve oyuncuların yükselen bir performans var. Bazen basiti temel alarak başarı yakalayabilirsiniz.

“İSMAİL KARTAL DÖNEMİNDE PUAN DURUMUNDA FENERBAHÇE LİDER”

Daha önce gelmiş, kendisine süper bir kadro verilmeden yarıştırmış bir İsmail Kartal var. Az bilinen bir takım formasyonu değil. Bunlar çok bilinen bir perspektifti ama öbür taraftan da güvenilir bir sistem. Sadece İsmail Kartal’ın dönemini katacak olursak puan durumuna Fenerbahçe lider.

“FENERBAHÇE YÖNETİMİNİ ÇOK ZOR BİR KARAR BEKLİYOR”

Bugün Kadıköy’de bahar havası var. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır diyen ekibe mi gidecek kontrat yoksa ümit veren birine mi? Fenerbahçe yönetim kurulunu çok zor bir karar bekliyor. Çünkü iki kararında çağrıştıracağı olasılıklar birbirine çok yakın.

“FENERBAHÇE ARTIK HAZIR”

İsmail hocanın vadettiği oyun ile Jesus veya Löw’ün veya başka bir ismin vadettiği oyun birbirine çok yakın. Fenerbahçe artık yapılanma dönemini tamamladı. Fenerbahçe hazır artık.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın