Fenerbahçe’nin Gözü Onyekuru’da!!!

 Fenerbahçe’nin  Gözü Onyekuru’da!!!
Okunuyor Fenerbahçe’nin Gözü Onyekuru’da!!!

Sezon başında olduğu gibi ara transfer döneminde de çok aktif olması beklenen Fenerbahçe’den gündeme bomba bir haber daha geldi Sarı- Lacivertliler, Galatasaray’ın bir kez daha kadroya katmak için çok büyük çaba harcadığı Henry Onyekuru’ya resmen göz koydu…

Alınan bilgilere göre Monaco, Galatasaray’ın yaptığı kiralama teklifini geri çevirdi. Fransız kulübü, Onyekuru’nun satış listesine konduğunu da Galatasaray kulübüne bildirdi.

Galatasaray UEFA anlaşması nedeniyle şu an bonservis ücreti ödeyemeyeceği için Fenerbahçe hemen harekete geçti. Sarı-Lacivertliler, Monaco ile temasa geçerek randevu talep ettikleri öğrenildi.

Monaco’nun Onyekuru için 7 milyon Euro istediği, Fenerbahçe’nin ise 4-5 milyon Euro’yu 2 yılda ödeyerek bu işi bitirmek istediği belirlendi. Taraflar kısa süre içinde masaya oturacak.

Kanatlara en az 1 takviye yapmak isteyen Fenerbahçe, hem hızlı hem de skorer bir oyuncunun peşine düşmüştü. Oyuncunun menajeri D’avila, Galatasaray’a bilgileri aktardıktan sonra Fenerbahçe için görüşeceği bildirdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın