Fenerbahçe’nin Başına Talih Kuşu Kondu

 Fenerbahçe’nin Başına Talih Kuşu Kondu
Okunuyor Fenerbahçe’nin Başına Talih Kuşu Kondu

Fenerbahçe’nin deneyimli savunma oyuncusu Attila Szalai için Fransız devi PSG devreye girdi.

Fenerbahçe’de Attila Szalai’nin yolu dünya devi Paris Saint-Germain’e düşüyor. Macar stoper için PSG devreye girip transferi bitirmeye hazırlanıyor.

ATTİLA SZALAİ’YE PSG TALİP

Fanatik’in haberine göre; Adı daha önce Atletico Madrid, Napoli, Everton ve Aston Villa ile anılan Attila Szalai için sürpriz bir takım devreye girmişti. PSG, Presnel Kimpembe’nin ayrılma ihtimaline karşılık Macar savunmacıyı takibe almıştı. Fransız savunmacıyla Premier Lig’den takımlar ilgilense de adım atan ekip Juventus oldu. De Ligt’i Chelsea’ye göndermeye hazırlanan İtalyan devi, Kimpembe için harekete geçti. Yıldız savunmacı da PSG’ye ayrılmak istediğini söyledi. Yaşanan bu gelişmeler sonrası Szalai’nin PSG’ye transfer olma ihtimali fazlasıyla arttı. Fransız devi stoper hattını zaten İnter’li Milan Skriniar ile takviye etmek için çalışmaları sürdürüyordu.

15 MİLYON EURO

Solak olan Kimpembe’nin gitmek istemesi sonrası solak savunmacı olarak Szalai’yi belirleyen Fransız devi, 15 milyon Euro ile ilk teklifi yapabilir. Fenerbahçe Yönetimi, Kim’i takımda tutup Macar yıldızı göndermeye daha sıcak bakıyor. Ancak 15 milyon Euro’luk bir teklife ‘evet’ denmesi beklenmiyor. Kimpembe’nin satılacağı rakama göre PSG’nin rakamı artırma ihtimali son derece yüksek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın