Fenerbahçelilere Müjdeli Haber

 Fenerbahçelilere Müjdeli Haber
Okunuyor Fenerbahçelilere Müjdeli Haber

Teknik direktör arayışında olan Fenerbahçe’ye bomba iddia ortaya atıldı…

12 yıl önce Fenerbahçe’den ayrılan Roberto Carlos, sürpriz bir şekilde yönetimin teknik direktör adayları arasına girdi.

 Fenerbahçe, Roberto Carlos’un gündemine aldı. Sarı-Lacivertlilerde 2,5 yıl forma giyen ve 1 Ocak 2010 tarihinde takımdan ayrılan Roberto Carlos’un camiada özlenen sıcak havayı yaratabileceğini düşünen Fenerbahçe yönetimi, Brezilyalı efsaneyi 6 ay için takımın başına getirmeyi planlıyor.

Son Yeni Malatyaspor maçındaki sert taraftar tepkisi, yönetimin takımı sezon sonuna taşıyacak 6 aylık ‘ağabey’ formülünü iptal etmesine neden olurken, birçok teknik adamla ve golcüyle temaslar yoğunlaştı.

FENERBAHÇE’DEN ROBERTO CARLOS BOMBASI

Kulüpte adı geçen Alex de Souza için henüz net bir adım atılmazken takımı sezon sonuna taşıyacak isimlerin arasına Roberto Carlos’un da eklendiği öğrenildi.

Halen dünya yıldızı olduğu Real Madrid’de Futbol elçiliği, kurumsal direktörlük görevlerini yürüten efsane sol bekin Türkiye’yi, ligimizi yakından tanıması, 2.5 yıl forma giydiği Fenerbahçe’yi ve taraftarları sevmesi camiada özlenen sıcak havayı yaratabilme ihtimaliyle 6 ay için düşünülen isimler arasına adının bir anda öne çıktığı da öğrenildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın