Fenerbahçeli Zajc Rekor Bedel

 Fenerbahçeli Zajc Rekor Bedel
Okunuyor Fenerbahçeli Zajc Rekor Bedel

İngiltere Championship ekiplerinden Hull City, gelecek sezon için transfer çalışmalarına şimdiden başladı. İngiltere temsilcisi, Fenerbahçe, Galatasaray, ve Hatayspor’un yıldızlarına talip oldu.

SHOTA’NIN TRANSFERLERİ YAPILACAK

Championship’te topladığı 41 puanla 20. sırada yer alan Hull City, teknik direktör Shota Arveladze’nin talepleri doğrultusunda transferleri bitirecek. İngiliz ekibi sezon başında Fenerbahçe’den Allahyar Sayyadmanesh’i satın alma opsiyonlu kiralık olarak transfer etmişti.

SHOTA, ZAJC’TAN VAZGEÇMİYOR

Haberde ayrıca ara transfer döneminde adı Hull City  ile anılan bir başka futbolcu Miha Zajc’a da yer verildi. Fenerbahçe’de son olarak Trabzonspor maçında yıldızlaşan Miha Zajc’a Hull City’nin ilgisi sürüyor. İngiliz kulübü devre arasında da Sloven yıldız için hamle yapmış ancak anlaşma sağlanamamıştı.

Öte yandan başarılı oyuncuya Igor Tudor’un çalıştırdığı Hellas Verona da talip oldu. Sezon sonunda Zajc  için teklilerin gelmesi beklenirken yönetimin 2023’e kadar sözleşmesi bulunan futbolcudan yüksek bir bonservis geliri beklentisi var.

22 MAÇTA 6 GOL

Zajc, bu sezon Fenerbahçe formasıyla çıktığı 22 Süper Lig maçında 6 kez ağları havalandırdı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın