Fenerbahçeli Yıldıza Bir Teklif Daha!

 Fenerbahçeli Yıldıza Bir Teklif Daha!
Okunuyor Fenerbahçeli Yıldıza Bir Teklif Daha!

Fenerbahçe’de son dakika sıcak gelişmeler yaşanıyor….

Transferde ilk olarak  Serdar Dursun’u kadroya dahil ederek ilk transferi gerçekleştirdi. Bir yandan futbolcular için çalışırken bir yandan gelen teklifleri değerlendiren Fenerbahçe de gündemde yıldız oyuncu var …

Fenerbahçe’de 1 ayrılık daha kapıda. Yıldız isme gelen 7 milyon Euro lük teklif geri çevrilirken yeni meblağ belli oldu.

Sarı-lacivertli takımda kadroya dahil edilecek isimlerin yanı sıra gelen teklifler neticesinde bazı isimlerle de yollar ayrılabilir. Bunlardan biri de Dimitrios Pelkas

KAZAN PEŞİNDE 

Rus ekibi Rubin Kazan’ın, Fenerbahçe forması giyen yıldız isim Dimitrios Pelkas’a olan ilgisi bitmek bilmiyor. Rus kulübünün Fenerbahçe’ye yaptığı teklif ortaya çıktı.

İKİNCİ KEZ KAPIYI ÇALACAK 

Yunan oyuncu için Fenerbahçe’ye 6 milyon euro’luk bir teklif sunan ancak bu teklifi kabul görmeyen Rus kulübü, ikinci bir teklif için sarı-lacivertlilerin kapısını çalacak.

FENERBAHÇE, 7 MİLYONU GERİ ÇEVİRDİ 

Fransız ekibi Lyon’un 7 milyon euro’luk önerisinin de geri çevrildiği hesaba katılırsa, Rubin Kazan yönetiminin daha yüksek bir teklif getirmesi bekleniyor.

BEKLENTİ 10 MİLYON 

1 Temmuz’da yeni sezonu açacak olan Fenerbahçe’nin, Pelkas için 10 milyon euro civarında bir teklif gelmezse bu transfere izin vermesi zor görünüyor.

34 MAÇTA 16 GOLE DİREKT ETKİ 

Fenerbahçe’de geride bıraktığımız sezon başında PAOK’tan gelen 27 yaşındaki 10 numara, sarı-lacivertli takımın formasıyla toplamda 34 müsabakaya çıktı ve 8 gol atarken 8 de asist yaptı. Pelkas’ın Fenerbahçe ile olan sözleşmesi 2023 yılında sona eriyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın