Fenerbahçe’den Forvet Hamlesi!

 Fenerbahçe’den Forvet Hamlesi!
Okunuyor Fenerbahçe’den Forvet Hamlesi!

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren  Fenerbahçe ‘de seçim için hareketli saatler yaşandıktan sonra Başkan Ali Koç tekrar başa geldi.

Başkan Ali Koç başa gelmesi ile düğmeye basması bir oldu …

gerçekleştirilen kongrenin ardından Ali Koç’un başkanlığında yoluna devam ederken, teknik direktörlük konusundaki belirsizlik sürüyor.

Alman ekibi Darmstadt’tan Serdar Dursun’u kadrosuna katan Fenerbahçe   için birçok isim yazılıp çizilirken, Cezayir’den flaş bir iddia ortaya atıldı.

Özellikle forvet konusunda arayış içerisinde olan Sarı Kanarya için  Cezayir basınından footafrique.com’un kaleme aldığı haberde; 2018/19 sezonunda Kanarya ‘ya   kiralık olarak forma giyen beklentilerin çok altında kalarak yolların ayrıldığı Islam Slimani’nin milli takımdan arkadaşı olan  Andy Delort  ile ilgilendiği belirtildi.

Haberin detaylarında, Avrupa Ligi’nde mücadele edecek olan Fenerbahçe’nin   kadrosunu güçlendirmek istediği ve Sarı-Lacivertliler’in oyuncunun niteliklerinden çok etkilendiği belirtildi.

Fenerbahçe’nin Fransız ekiplerinden Montpellier forması giyen oyuncuya Fransa’da aldığından çok daha yüksek bir teklif etmeye hazır olduğunun altı çizilirken, kulüp başkanı Nicolin’in oyuncuyu satmaya sıcak bakmadığı bilgisine de yer verildi.

Kariyerinde daha önce Metz, Wigan, Toulouse gibi kulüplerin formasını giyen  Andy Delort ,sezonu 15 gol ve 10 teklifle takımının en golcü ve asist oyuncusu olarak tamamladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın