Fenerbahçe’den Ferreira Sürprizi

 Fenerbahçe’den Ferreira Sürprizi
Okunuyor Fenerbahçe’den Ferreira Sürprizi

Süper Lig’de ligin ilk yarısında Trabzonspor  ile arasındaki puan farkını eriterek girmek isteyen Fenerbahçe bir yandan da transfer çalışmalarına hız verdi.

Sarı-lacivertlilerin  Brezilya’da küme düşen Gremio’da   forma giyen ve 7.5 milyon Euro piyasa değeri olan 23 yaşındaki sol kanat oyuncusu Ferreira’nın transferi için harekete geçtiği öne sürüldü. 

Ocak ayında başlayacak ara transfer dönemi öncesi çalışmalarını sürdüren sarı-lacivertli kurmaylar sürpriz bir isim için atağa kalktı. Brezilya ‘da küme düşen Gremio   yıldızlarını satışa çıkardı. Fenerbahçe yönetimi de 23 yaşındaki sol açık Ferreira  için Brezilya kulübü ile temasa geçti.

PİYASA DEĞERİ 7.5 MİLYON EURO

Takvim ‘de yer alan habere göre, ilk temasın ardından önümüzdeki hafta iki kulüp arasında sıkı bir pazarlığın yaşanması bekleniyor. 23 yaşındaki sol açık Fereira’nın piyasa değeri 7.5 milyon Euro civarında.

SAĞ KANATTA DA OYNAYABİLİYOR

Fenerbahçe bu rakamı daha aşağıya çekmenin hesaplarını yaparken oyuncunun menajeri ile görüşme yapıldığı gelen haberler arasında. 1.75 boyundaki Ferreira , sol açık dışında sağ açık ve  mevkilerinde de numara oynayabiliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın