Fenerbahçe’den Dev Operasyon

 Fenerbahçe’den Dev Operasyon
Okunuyor Fenerbahçe’den Dev Operasyon

Bu sezon Süper Lig ve Avrupa’da üst üste kayıplar yaşayan Fenerbahçe yönetimi, köklü değişikliğe gidiyor…

Eksik yönlerini doldurarak şampiyonluğu göğüslemek isteyen Fenerbahçe yönetimi, takviyeler için zaman kaybetmeden düğmeye bastı.

Başkan Ali Koç ve yönetimi, direkt katkı sağlayacak bir golcü, yedek de soyunabilecek kapasitede bir kaleci, bir sol bek bir de orta sahanın soluna takviye yapmayı düşünüyor.


Hürriyet’in haberine göre; Sezonun ilk yarı boyunca yaşanan sakatlık şanssızlıkları yüzünden riskli görünen bölgelere takviye yapmak isteyen Fenerbhaçe   Yönetimi 4 bölgede eksiklik tespit ederken, bu noktada çalışmalarına başlayacak.

VEDAT MURIQI GÜNDEMDE
Berisha ve Serdar Dursun’dan bir türlü istediği verimi alamayan yönetim, ocak ayında golcü takviyesi yapmayı planlıyor. Bu noktada Kanarya’nın santrfor listesinin ilk sırasında Kosovalı yıldız Vedat Muriqi bulunuyor.

PELKAS VE SZALAI YOLCU
Avrupa’nın birçok ünlü kulübünün yakından ilgilendiği bilinen bazı yıldız isimlerle de devre arasında yol ayrımına gelinebilir. İyi transfer bedelleriyle gitmesi muhtemel oyuncuların başında Pelkas ve Szalai olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın