Fenerbahçe’den bir yıldız daha kaydı

 Fenerbahçe’den bir yıldız daha kaydı
Okunuyor Fenerbahçe’den bir yıldız daha kaydı

Sarı lacivertli takımda Ozan Tufan’ın ardından bir ayrılık daha yaşanıyor. Geçtiğimiz sezona damga vuran Miha Zajc, Torino’ya transfer oluyor. Sloven oyuncu bonservis bedeli ile Ozan Tufan’ı gerisinde bıraktı.

Fenerbahçe’de Ozan Tufan’dan sonra Miha Zajc da takımdan ayrılıyor. Geçen sezon kariyerinin en verimli performansına imza atan Sloven futbolcuya İtalya’nın köklü ekibi Torino talip oldu. Sarı-lacivertlilerle 8 milyon euro bonservis bedelinde anlaşan Çizme ekibi transferi tamamladı.

OZAN TUFAN’I GERİDE BIRAKARAK AYRILIYOR
Edinilen bilgilere göre; Torino, Fenerbahçe’den Miha Zajc’ı 8 milyon euro bonservis bedeli ödeyerek 4 yıllık anlaşma ile kadrosuna kattı.

Geçtiğimiz sezonun başında, Genoa’da geçirdiği kiralık dönemin ardından takıma geri dönen ve Vitor Pereira ile küllerinden doğan Sloven yıldız performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Ozan Tufan’ın ardından takımdan ayrılacak olan Miha Zajc, Fenerbahçe’ye 8 milyon euro kazandırarak milli yıldızı da geride bırakmış olacak.

FENERBAHÇE’NİN ONAY VERMESİ BEKLENİYOR
Fenerbahçe’yi 8 milyon euroya ikna eden Torino’nun Sarı Kanarya ile son detayları görüştüğü ifade edildi. Sarı-lacivertliler birçok takımdan talibi olan Sloven futbolcunun satışına onay verdiği takdirde transfer resmen duyurulacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın