Fenerbahçe’de Yolcu Var !!!

 Fenerbahçe’de Yolcu  Var !!!
Okunuyor Fenerbahçe’de Yolcu Var !!!

Gelecek sezon planları içinde olan Fenerbahçe’de flaş gelişmeler yaşanıyor.

Kanaraya yeni sezon da kadrsoda görmek istemediği oyuncular ile yol ayrımına geldi.

İlk 11’de de yer bulamayan bu oyuncuların minimum zararla bile olsa gitmelerinin planları yapılıyor. İşte sarı-lacivertli kulübün yollarını ayıracağı 3 isim…

SENAD OK 

Fenerbahçe’de yeni teknik direktör   için çalışmalar sürerken bir yandan da mevcut kadro üzerinde planlamalar yapılıyor. Sarı-lacivertlilerde başkan Ali Koç bu ay içerisinde teknik direktör kararını verecek.

3 İSİM HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI 

Sarı-lacivertli kulübe Marcel Tisserande , Lemos ve Samatta   büyük beklentilerle geldi. Fakat bu üç isim tüm sezon boyunca beklentileri karşılayamadı ve hayal kırıklığı yarattı.

ARTIK DÜŞÜNÜLMÜYOR 

Sarı-lacivertli takıma toplamda 10 milyon euroya yakın bir bedelle getirilen ancak başarısız olan Tisserand, Lemos ve Samatta artık düşünülmüyor

Yönetimin planı bu üç isimle yolları ayırmak. Ancak bonservis bedeli ödendiği için bu oyuncular ile yollar ayrılırken sadece maaşları değil ödenen bonservis bedelleri ile ilgili de bir kayıp söz konusu olacak.

3 İSME SÜPER LİG’DEN TALİP VAR 

Bu üç isme şu anda Süper Lig’den talipler var.  Ama bu oyuncular ligde Fenerbahçe’den başka bir takımda oynamak istemiyor.

Bu nedenle kiralık olarak Avrupa’ya dönmeleri bir diğer ihtimal olarak düşünülüyor. Kulübün kasasından bu üç oyuncu için bonservis bedeli olarak toplamda 10 milyon euroya yakın para çıktı.

FENERDE HEDEF ” MİNİMUM KAYIPLA AYRILMAK ”

Yeni teknik direktörün isteyeceği transferler de söz konusu olacağı için Fenerbahçe, minimum kayıpla bile olsa bu isimleri göndermeyi hedefliyor. Geçen sezon ilk 11 için transfer edilen bu üç oyuncu yerlerini de kaybetti ve alternatif oyuncu pozisyonuna düştü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın