Fenerbahçe’de Sürpriz İsim Geri Dönüyor

 Fenerbahçe’de Sürpriz İsim Geri Dönüyor
Okunuyor Fenerbahçe’de Sürpriz İsim Geri Dönüyor

Yaz transfer dönemi için kolları sıvayan Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus, sürpriz ismi istedi.

Fenerbahçe’nin tarihinde tıpkı Claudio Maldonado ve Mbwana Ally Samatta gibi olumsuz anlamda iz bırakan Islam Slimani, sarı-lacivertlilere geri mi dönüyor? Ali Koç’un ilk sezonunda büyük umutlarla kiraladığı ancak sadece 5 gol atabildiği Slimani, 2017/2018 kabus sezonunun en çok hatırlanan isimleri arasında yer almıştı.

FENERBAHÇE’NİN GOLCÜSÜ KİM OLACAK? 3 İSİMLE GÖRÜŞÜLÜYOR
Kanarya geçtiğimiz sezonlarda pahalı transferler yapmasına rağmen bir türlü nokta atışı bir forvet bulamamıştı. Bu bölgede sürekli farklı isimler oynadığı için de istikrar sağlanamamıştı. Teknik direktör Jorge Jesus, ön libero ile birlikte forvet pozisyonunda hata yapma lükslerinin olmadığını başkan Ali Koç’a bildirdi.

Sabah’ın haberine göre Fenerbahçe şu anda 3 oyuncuyla aynı anda görüşüyor. Bu oyunculardan en az 2’sinin gelecek sezon kadroda olması planlanıyor. İşte adaylar…

ISLAM SLIMANI İÇİN OLUMLU RAPOR
Tecrübeli futbolcu bir dönem Fenerbahçe’de de kiralık oynamış ancak beklenilen katkıyı sağlayamamıştı. Jorge Jesus, 33 yaşındaki golcünün geniş kadroda olması gerektiği yönünde görüş bildirdi.

Slimani, sarı-lacivertli formayı giyerken 25 maçta sadece 5 gol atabilmiş, asist yapamamıştı. Jorge Jesus ile birlikte çalışırken ise çok farklıydı. 48 maçta 32 gol atmış. 7 de asist yapmıştı. Slimani, 2013 yılında en iyi Cezayirli futbolcu seçildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın