Fenerbahçe’de Stephen Eustaquio İçin Yeni Formül

 Fenerbahçe’de Stephen Eustaquio İçin Yeni Formül
Okunuyor Fenerbahçe’de Stephen Eustaquio İçin Yeni Formül

Süper Lig’e iddialı iyi bir giriş yaparak 3 maçını da kazanan Fenerbahçe’de flaş transfer gelişmeleri yaşanıyor…

Sarı lacivertliler, orta saha transferi için  Hinddemasa Morita olmayınca Stephen Eustaquio’yu gündemine almıştı ancak kulüp başkanının ciddi bir ücret seviyesine çıkılmadan oyuncusunu satmayacağını belirtmişti. Kanaryanın bu açıklamadan sonra oyuncuyu kiralamak için girişimlerde bulunacağı kaydedildi. İşte detaylar…

A Bola gazetesi, transfer dönemininin bitimine saatler kala Pereira yönetimindeki Fenerbahçe  ve Marco Silva’nın çalıştırdığı Fulham’unStephen Eustaquino   için devreye girdiğini ancak Paços de Ferreira Başkanı Paulo Meneses’in ciddi bir ücret seviyesine çıkılmadan oyuncusunu satmayacağını ilettiğini belirtmişti.

Kanarya bu açıklamadan sonra farklı bir yol izleyip oyuncuyu kiralamak için girişimlerde bulunacağı kaydedildi.

STEPHEN EUSTAQUIO ;

Stephen Antunes Eustáquio 21 Aralık 1996 tarihinde Kanada’da dünyaya geldi. Nazarenos’ta başladıktan sonra Torreense , Leixões , Chaves , Cruz Azul ve Paços de Ferreira için kulüp futbolu oynadı.

Kanada’da doğan Eustáquio, Portekiz’i gençlik düzeyinde temsil etti . Ancak, 2019’da Kanada için oynamayı taahhüt etti ve o yılın Kasım ayında onlar için maça çıktı.

Ön libero mevkisinde forma giyen 1,77 boyundaki oyuncu, ihtiyaç galinde merkez orta saha ve on numara mevkisinde de forma giyebiliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın