Fenerbahçe’de Mesut Özil Şaşkınlığı

 Fenerbahçe’de Mesut Özil Şaşkınlığı
Okunuyor Fenerbahçe’de Mesut Özil Şaşkınlığı

Fenerbahçe’de çok konuşulacak Mesut Özil sözleri… Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Fenerbahçe’nin Medipol Başakşehir’e 1-0 kaybetmesinin ardından olay bir iddiada bulundu. 

VOLE’deki “3. Devre” programında konuşan Çelikler, Mesut Özil’in oynamamasının sebebini yönetimin aldığı bir karar olduğunu söyleyerek, “Bel ağrısıymış geçeceksin. Ortada sakatlık yok, Mesut Özil’in ameliyatlık bir durumu yok, ilk fırsatta gidecek.” dedi.

“HERKES AKLINI BAŞINA ALSIN”

Oyuncuların bir kısmının Fenerbahçe’de oynayacak seviyede olmadığını iddia eden Serdar Ali Çelikler, “Futbolcuların bir kısmı çok havalı. İrfan Can Kahveci cam adam, yine yok; yine sakatlandı, 3 hafta yok. Geldiğinden beri 3 maçta bir sakatlanıyor. İrfan Can, Ozan Tufan gibi Hull City’ye gitsin de bir görelim, kıçına baka baka geri döner. Avrupa’da oynamak kolay mı gitsin de bir görelim.” ifadelerini kullandı.

“Fenerbahçe’nin ligle işi yok, en önemli maçı salı günü oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası maçı.” diyen ünlü yorumcu, “Fenerbahçe, o maçı da kaybederse başkan Ali Koç’u daha ciddi tepkiler bekler. O yüzden kupa maçı öncesi İsmail Kartal’dan, futbolculara; masörden, Samandıra’daki sorumlulara kadar herkesin aklını başına alması lazım.” şeklinde konuştu.

“TARAFTARLARIN ANTRENMAN BASMASI LAZIM”

“Fenerbahçe’de ne zaman antrenman basmalar bitti, gerileme başladı.” diyen Çelikler, sözlerini şöyle sürdürdü:

Bunu şiddet açısından söylemiyorum. Dünyanın her yerinde antrenmanlar basılır, taraftarlar gider hesap sorar. Özellikle İtalya’da çok yapılır. Lazio ve Roma kulüplerinde yapılır. Taraftarlar, futbolculara ‘Ne oluyor size!’ der.

Fenerbahçe’nin eski başkan adaylarından Hulusi Belgü’nün Ali Koç’a yönelik divan kurulunda sarf ettiği sözlerin doğru olduğunu söyleyen Çelikler, Koç için “Tarihin en kötü başkanı” nitelemesini yaparak “Ali Koç’ta ciddi bir ‘Aziz Yıldırımlaşma’ var.” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın