Fenerbahçe’de Mert Hakan Yandaş Sürprizi

 Fenerbahçe’de Mert Hakan Yandaş Sürprizi
Okunuyor Fenerbahçe’de Mert Hakan Yandaş Sürprizi

Fenerbahçe’de Mert Hakan Yandaş gelişmesi yaşanıyor. Bu sezon sakatlıklarından dolayı çok fazla şans bulamasa da Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş ile yeni sözleşme imzalamak istiyor.

Fenerbahçe 2020 yılında olaylı bir şekilde kadrosuna kattığı Mert Hakan Yandaş ile yeni sözleşme imzalamak için harekete geçti. 2024 yılında sözleşmesi sona erecek olan 28 yaşındaki futbolcuya CSKA Moskova’dan transferi teklifi gelmiş, teklif reddedilmişti.

FENERBAHÇE’DE MERT HAKAN YANDAŞ İLE MASAYA OTURULACAK
Bu sezon sakatlıklardan dolayı bir formunu sürdürmekte zorlanan Mert Hakan Yandaş, Jorge Jesus tarafından aldığı forma şansını başarıyla değerlendirmeyi başarmıştı. 2024 yılında sözleşmesi sona erecek olan 28 yaşındaki orta saha oyuncusu, yabancı kuralı göz önünde bulundurularak kadroda tutulmak isteniyor.

Takımdaki yerlileri ile yeni sözleşmeler yaparak elini güçlendirmek isteyen sarı-lacivertlilerde bu isimlerden biri de Mert Hakan Yandaş

CSKA MOSKOVA’DAN 91.5 MİLYONLUK TEKLİF ALMIŞTI
Fenerbahçe yaz transfer döneminde Mert Hakan Yandaş için Rus temsilcisi CSKA Moskova’dan 5 milyon euroluk (91.5 milyon TL) bir transfer teklifi almış, fakat teklifi kabul etmemişti. Rus ekibinin tecrübeli isme ilgisinin devam ettiği ve ileride de yeni bir transfer teklifi daha sunacağı ileri sürüldü.

MERT HAKAN YANDAŞ’IN BU SEZONKİ KARNESİ
Sarı Kanarya ile 8 maça çıkan Mert Hakan Yandaş, 1 gol 1 asistlik bir performans ortaya koyduğu. Yaşadığı sakatlıklardan dolayı birçok maçı kaçıran 28 yaşındaki futbolcunun iyileşince yeniden kadroda yer alması ve ilk 11’de şans bulması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın