Fenerbahçe’de İrfan Can Kahveci Yuvadan Uçuyor!

 Fenerbahçe’de İrfan Can Kahveci Yuvadan Uçuyor!
Okunuyor Fenerbahçe’de İrfan Can Kahveci Yuvadan Uçuyor!

Fenerbahçe, şampiyonluk mücadelesi verirken eleştirilerin hedefinde olan İrfan Can Kahveci için transfer hamlesi yapabilir. Edinilen bilgilere göre, Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı’nın İrfan Can Kahveci için teklif yapacağı öğrenildi.

İrfan Can Kahveci, bu sezon performansıyla eleştirilerin hedefinde olan isimlerin başında geliyor. Bu nedenle Fenerbahçe’nin İrfan Can Kahveci’ni takımdan göndereceği yönünde haberler ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Kahveci’nin adı, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu İngiliz takımı Hull City ile anılmaya başlandı.

Ali Koç’un yakın arkadaşı ve Fenerbahçe’nin geçtiğimiz sezon transfer döneminde Pelkas, Ozan Tufan ve Allahyar gibi önemli isimleri transfer etmesinde büyük rol oynayan Ilıcalı, İrfan Can Kahveci için teklif yapacak.

İrfan Can Kahveci, son olarak Sevilla ile oynanan UEFA Avrupa Ligi son 16 tur maçında ilk 11’de başlamıştı. Ancak, karşılaşma boyunca etkisiz bir performans sergileyen Kahveci, sosyal medyada gündem olmuştu.

Başakşehir’den 7 milyon avroya transfer edilen İrfan Can Kahveci, Fenerbahçe formasıyla 71 resmi maça çıktı ve 10 gol ile 13 asistlik bir katkı sağladı. Ancak bu sezon performansında düşüş yaşayan İrfan Can Kahveci’nin Fenerbahçe’den ayrılması gündemde. Hull City, İrfan Can Kahveci’yi transfer ederse Fenerbahçe’nin yararına mı olacak, yoksa zararına mı olacak henüz netlik kazanmış değil.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın