Fenerbahçe’de iki imza!

 Fenerbahçe’de iki imza!
Okunuyor Fenerbahçe’de iki imza!

Türkiye’de devre arası transfer dönemi dün itibariyle biterken bu süreçte kadrosunu Jayden Oosterwolde, Samet Akaydın ve Emre Demir ile güçlendiren Fenerbahçe, iki önemli imza atmaya çok yakın.

İki imza geliyor

Fenerbahçe’nin geleceği olarak görülen Arda Güler ile birlikte sözleşmesi bitecek olan takım kaptanı Altay Bayındır konusunda herhangi bir sıkıntının söz konusu olmadığı belirtilirken iki oyuncuyla da imzanın 1 aylık süreç içinde gerçekleşmesi bekleniyor.

18 yaşında giren Arda Güler’e profesyonel imza geliyor

25 Şubat’ta 18 yaşına basan Arda Güler’in geçen yıl imza attığı 3 yıllık sözleşmesi profesyonele dönse de yönetim bu süreci hem 5 yıla çıkarmak hem de hem oyuncunun hem de kulübün menfaatlerine yönelik değişiklikler yapmak istiyor. Yeni sözleşme için Arda’nın ailesi ve kulübün uyum içinde bir süreç yürüttüğü, 1 ay gibi bir süre içinde genç yıldıza yeni sözleşme imzalatılacağı öğrenildi. Arda Güler süreciyle bizzat başkan Ali Koç’un ilgilendiği, her adımda futbolcunun geleceğinin dikkatli ve titiz bir çalışmayla gözetildiği bilgisi de edinildi.

Kaptan Altay Bayındır’da da yeni sözleşme konusunda sorun yok

Son Kayserispor maçına kritik kurtarışlarıyla imza atan Altay Bayındır’la yürütülen sözleşme görüşmelerinde olumsuz bir durumun yaşanmadığının özellikle altı çizildi.

Kulüp kaynakları konu ile ilgili olarak “Fenerbahçe Altay’la devam etmek istiyor, Altay da Fenerbahçe’de kalmak istiyor. Dolayısıyla bir tıkanma, bir kriz asla oluşmadı. Görüşmelerde acele edilmeden detaylar zamana yayılınca ortaya para veya Avrupa’da oynama isteği gibi iddialar ortaya çıktı. Altay bu takımın kaptanıdır, Fenerbahçe’den ayrılma gibi bir durum ortada yoktur” denildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın