Fenerbahçe’de iki futbolcu kadro dışı!

 Fenerbahçe’de iki futbolcu kadro dışı!
Okunuyor Fenerbahçe’de iki futbolcu kadro dışı!

Fenerbahçe camiasına yakınlığıyla bilinen Yağız Sabuncuoğlu’nun ‘Jorge Jesus 2 futbolcuyu TFF tescil listesine dahil etmeyecek’ sözleri Sarı Lacivertli kulüpte bomba etkisi yarattı.

Fenerbahçe camiasına yakınlığıyla bilinen Yağız Sabuncuoğlu Sports Digitale programında çok önemli açıklamalarda bulundu. Yönetimin dünyaca ünlü bir 8 numara transferi yapmak istediğini belirten ünlü yorumcu 2 oyuncu hakkında ‘TFF tescil listesine dahil edilmeyecekler’ ifadeleri kullanırken, Sabuncuoğlu’nun Moura ile verdiği bilgiler ise dikkat çekti. İşte Yağız Sabuncuoğlu’nun değerlendirmeleri…

“Oosterwolde ve Samet Akaydın’ı tamamen Jorge Jesus istedi. Fenerbahçe Samet Akaydın’ı 4 milyon euro’ya transfer etti. Zaten hoca oldu olasıya Alioski’ye sıcak bakmıyordu”

Zajc Jorge Jesus nazarında çok fazla değer görmeyen bir futbolcu. Zajc 5-6 dil bilen, sessiz sakin, işinde gücünde bir oyuncu. Fenerbahçe’den ayrılmak istemiyor bir orta saha pres yapmıyor diye bu kadar dışarda bırakılmamalı.

Gustavo Henrique’nin 2 yıllık kontratı var, Fenerbahçe feshedip Flamengo’ya geri gönderemiyor çünkü Brezilya kulübü defansa transfer yaptığı için Gustavo’nun geri dönüşüne sıcak bakmıyor.

BRUMA LEMOS NOVAK DA LİSTE DIŞINDA KALMIŞTI
Jorge Jesus Alioski’yi de istemiyor. Bu futbolculardan kurtulamazsa Fenerbahçe ikisini de TFF tescil listesine dahil etmeyebilir. Kontratlar maalesef sert kontratlar öyle hemen kurtulmak mümkün değil.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın