Fenerbahçe’de Gözler Dünyaca Ünlü Yıldızda!

 Fenerbahçe’de Gözler Dünyaca Ünlü Yıldızda!
Okunuyor Fenerbahçe’de Gözler Dünyaca Ünlü Yıldızda!

Transfer dönemi için girişimlerini aralıksız sürdüren Fenerbahçe’de gözler dünyaca ünlü isme çevrildi.

Ara transfer döneminde Samet Akaydin, Emre Demir ve Jayden Oosterwolde’yi transfer eden Fenerbahçe’de transfer çalışmaları sürüyor.

FENERBAHÇE’DE İKİ YILDIZ TAKIMA GÜÇ KATACAK

Sezon başındaki gibi dinamik, hızlı ve taktik disipline sahip bir takım görmeyi hedefleyen Fenerbahçe’nin deneyimli teknik adamı çalışmalarını sıklaştırdı. Sistem üzerinde tespit edilen eksikliklerin giderilmesi hesaplanıyor. Yeniden tempolu ve rakibine ön alanda baskı yapan bir takım planlanıyor.

Bu doğrultuda yeni transfer Oosterwolde ve sakatlığını tamamen atlatan Luan Peres takıma güç katacak. Özellikle bu iki ismin katılımıyla Ferdi Kadıoğlu da ön alanda kullanılabilecek. Yine sakat isimlerden Joao Pedro da yavaş yavaş geri dönüşe hazırlanıyor.

FENERBAHÇE’DE İLK HEDEF AUBAMEYANG

Fenerbahçe, transfer planlamasında rotayı yıldızlara çevirmiş durumda… Sarı-Lacivertliler’in öncelikli hedefi, İngiliz temsilcisi Chelsea’den Aubameyang. Ancak alternatif isimlerle ilgili de mesai sürüyor. Gabonlu yıldız konusunda olumsuz bir gelişme yaşanırsa, Manchester United’dan Anthony Martial ve Tottenham’dan Moura için temaslar sıklaşacak.

Sarı-Lacivertliler, bu doğrultuda üç yıldızı listesine almış durumda. Bu oyuncular; Chelsea’den Pierre-Emerick Aubameyang, Manchester United’dan Anthony Martial ve Tottenham’dan Lucas Moura… Son dönemde golcü transferinde birçok isme imza attıran ancak söz konusu futbolculardan istediği verimi alamayan Kanarya, özellikle Aubameyang’a oldukça sıcak bakıyor. Barcelona’da istediği ortamı bulamayan 33 yaşındaki forvetin, Chelsea’de de oynaması zor gözüküyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın