Fenerbahçe’de Gözler Aziz Yıldırım’da

 Fenerbahçe’de Gözler Aziz Yıldırım’da
Okunuyor Fenerbahçe’de Gözler Aziz Yıldırım’da

Fenerbahçe’de bütün camia eski başkanın yarın yapacağı basın toplantısına kilitlendi. Yıldırım’ın kurmayları yapacağı konuşma hakkında detay vermekten kaçınırken, sadece ‘Fenerbahçe’nin dünü, bugünü ve yarını hakkında konuşacak’ demekle yetindiler.

Fenerbahçe’de seçimi kaybettiği 2018’den bu yana suskunluğunu koruyan eski başkan Aziz Yıldırım’ın Olağan Seçimli Genel Kurulu’dan bir gün önce basın toplantısı düzenlemesi, camiada bütün gözlerin yarın bu basın toplantısının yapılacağı Çırağan Sarayı’na çevrilmesine neden olacak.

“FENERBAHÇE İÇİN SUSKUN KALDI”

Perşembe sabahı yapılacak basın toplantısı için Hürriyet’e konuşan Aziz Yıldırım’ın yakınındaki isimler, “Sayın Yıldırım, bugüne kadar hakkında ne söylenirse söylensin, takımın ve kulübün durumunu etkilememek, mevcut yönetimin rahat çalışmasını sağlamak için susmayı tercih etmiştir.

YÖNETİCİLER DETAY VERMEDİ

Sarı lacivertlilerin eski başkanı Aziz Yıldırım’ın yapacağı konuşma hakkında detay vermekten kaçınan eski yöneticiler, sadece ‘Fenerbahçe’nin dünü, bugünü ve yarını hakkında konuşacak’ demekle yetindiler.

MALİ KONULAR ÖNE ÇIKIYOR

Yıldırım’ın daha çok kendi dönemine ait mali konularla ilgili konuşacağı, 2018’de kulübün maddi anlamda ve taşınmaz varlıklar anlamında Ali Koç yönetime nasıl bıraktıklarına anlatmaya zaman ayıracağı öğrenildi.

KURMAYLARI DA YANINDA OLACAK

Çırağan Sarayı davet salonunda saat 11.30’da başlayacak basın toplantısına eski yöneticiler, Aziz Yıldırım’ın yakın dostlarından bazıları ve bazı basın mensupları katılacak. Bu arada Aziz Yıldırım’ın Olağan Seçimli Genel Kurulu’nun 25 Haziran Cuma günü yapılacak oturumuna katılması bekleniyor.

20 YIL BAŞKANLIK YAPTI

20- F.Bahçe’de 3 Haziran 2018’deki seçimde ali Koç 16 bin 92 oyla yeni başkan olurken, 4 bin 644 oyda kalan Aziz Yıldırım 20 yıllık dönemi sona ermişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın