Fenerbahçe’de Gece Yarısı Şok Ayrılık!

 Fenerbahçe’de Gece Yarısı Şok Ayrılık!
Okunuyor Fenerbahçe’de Gece Yarısı Şok Ayrılık!

Kim Min-Jae ile yollarını ayırmaya hazırlanan Fenerbahçe’de bir ayrılık daha yaşandı. Kim Min-Jae’nin ardından Luiz Gustavo da Fenerbahçe’den ayrıldı. Luiz Gustavo, Suudi Arabistan ekiplerinden Al Nassr ile anlaşmaya vardı.

Fenerbahçe’de Kim Min-Jae’den sonra Luiz Gustavo ile da yollar resmen ayrıldı. Sarı lacivertli kulüpten sabaha karşı resmi açıklama geldi.

KİM MİN-JAE’DEN SONRA LUİZ GUSTAVO

Sarı-lacivertlilerden yapılan açıklamada, Suudi Arabistan ekiplerinden Al Nassr ile anlaşmaya varan Brezilyalı oyuncuya transfer sürecini tamamlaması için izin verildiği belirtildi.

Fenerbahçe’nin açıklaması şu şekilde;

“Profesyonel Futbol A Takım oyuncularımızdan Luiz Gustavo, Al Nassr kulübü ile prensip anlaşmasına varmıştır. Oyuncuya sağlık kontrollerinden geçmesi ve süreci tamamlaması adına izin verilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

BONSERVİS ÖDENMEYECEK

All Nassr da tecrübeli oyuncuyla 1+1 yıllık anlaşma sağlandığını ve transfer için bonservis bedeli ödenmeyeceğini duyurdu.

Fenerbahçe, 35 yaşındaki futbolcuyu 2019 yılında Marsilya’dan 6 milyon euro bonservis bedeli ile kadrosuna kattı. Sarı-lacivertli forma altında 3 sezonda 97 maça çıkan Gustavo, 5 kez fileleri havalandırdı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın