Fenerbahçe’de flaş Altay Bayındır kararı!

 Fenerbahçe’de flaş Altay Bayındır kararı!
Okunuyor Fenerbahçe’de flaş Altay Bayındır kararı!

Sarı-lacivertlilerde son maçlarda çıkış yakalayan ve iyi bir performans ortaya koyan Altay Bayındır’la ilgili sıcak bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe’de yönetim, ciddi teklifler alan milli kaleci için sözleşme uzatma görüşmelerine yeniden başladı.

Milli kaleci için flaş bir transfer gelişmesi yaşandı. Takvim’in haberine göre; Fenerbahçe yönetimi, Kayserispor maçına kritik kurtarışlarıyla gündeme gelen ve yine son haftalarda performansını artıran Altay Bayındır’la sözleşme uzatma görüşmelerine yeniden başladı.

Yönetim yaklaşık 1 ay önce pazarlıkları askıya almıştı. Kulübe yakın kaynaklar “Fener, Altay’la devam etmek istiyor, Altay da takımda kalmak istiyor” diyor. Ancak görüşmelerde acele edilmeden detaylar zamana yayılınca ortaya para veya Avrupa’da oynama isteği gibi iddialar ortaya çıktı.

Gelinen son noktada, “Altay bu takımın kaptanıdır, Fenerbahçe’den ayrılma gibi bir durum ortada yoktur” ifadeleri kullanıldı. Bu arada yönetimin son 20 gün içinde Altay Bayındır’a gelen tekliflerden rahatsız olduğu öğrenildi.

24 yaşındaki eldiven, bu sezon sarı-lacivertlilerde 34 maçta görev aldı ve kalesinde 36 gol gördü. Milli kaleci ayrıca 13 maçta kalesini gole kapadı.

Altay Bayındır, 2019 yazında 1.5 milyon Euro bonservis bedeliyle Ankaragücü’nden Fenerbahçe’ye gelmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın