Fenerbahçe’de Ersun Yanal Sürprizi

 Fenerbahçe’de Ersun Yanal Sürprizi
Okunuyor Fenerbahçe’de Ersun Yanal Sürprizi

Fenerbahçe’de teknik direktör belirsizliği devam ederken gündeme gelen adaylarından biri de sarı lacivertli takımda şampiyonluk yaşayan Ersun Yanal goldu.

Sarı lacivertli takımın en son yaşadığı şampiyonlukta takımın başında olan teknik direktör Ersun Yanal, Fenerbahçeli taraftarların unutamadığı isimler arasında yer alıyor.

Şu an kulüpsüz durumda bulunan deneyimli çalıştırıcı yaptığı açıklamada Fenerbahçe’ye geri dönebileceğinin sinyallerini verdi.

İşte o açıklamalar…

Tivibuspor’a konuşan Ersun Yanal, “Fenerbahçe dünyanın sayılı sivil toplum örgütlerinden bir tanesi. Çok etkin ve dinamik bir yapısı var. Bunu futbolun dışında da çok rahat bir şekilde hissettiriyor. Futbolun Fenerbahçe’de yarattığı etki zevk ve keyiftir.

“BİR DAHA FENERBAHÇE NEDEN OLMASIN?”

Ben profesyonel bir teknik adamım. Bugün Fenerbahçe’de olmak ve çalışmak her teknik direktör için bir hayaldir. Bu onurlu bir görevdir. Bir daha Fenerbahçe neden olmasın? Bunun yolu her zaman açıktır. Bana ihtiyaç olduğunda her koşulda Fenerbahçe’ye tamam demişimdir.

“FENERBAHÇE’NİN NE OLDUĞU ÖNEMLİ”

Ben söze değil uygulamaya bakarım. Bana ihtiyacı vardı Fenerbahçe’nin. Kimin olduğu değil Fenerbahçe’nin ne olduğu önemli. İşler çok kötü gidiyordu. Sıramalada 17. sıradaydı. Ben kaldığım dönem boyunca herhangi bir problem yaşamadım.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın