Fenerbahçe’de Emre Acımadan Neşteri Vuruyor .

 Fenerbahçe’de Emre Acımadan Neşteri Vuruyor .
Okunuyor Fenerbahçe’de Emre Acımadan Neşteri Vuruyor .

Süper Lig mücadelesine devam eden Fenerbahçe’de ayrılık kapıda ..

Son olarak konuk ettiği BB. Erzurumspor’u 3-1 mağlup eden ve şampiyonluk umutlarını son 3 haftaya taşıyan Fenerbahçe, bir yandan da gelecek sezonun planlamasını yapmaya başladı.

Lemos ve Cisse kesin gidiyor

Sezon içinde verim alınamayan ve kiralıktan dönecek birçok oyuncu ile Fenerbahçe yollarını ayırmayı planlıyor. Şu an kadroda bulunan oyunculardan Mauricio Lemos performansı yeterli olmayan oyuncuların başında geliyor. Uruguaylı futbolcu ile yolların ayrılması düşünülen ilk isimlerden. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan ve takıma katkısı beklentilerin altında kalan Pappis Cisse ile yeni sözleşme yapılamayacak.

Samatta satılmaya çalışılacak

Aston Villa’dan 6 milyon Euro’lık zorunlu satın alma opsiyonu ile transfer edilen Mbwana Samatta hayal kırıklığı yaratan oyunculardan oldu. Tanzanyalı oyuncunun bonservisi alınacak ancak yeni sezon planlamasına düşünülmediğinden başka bir takıma satılacak.

Harun Tekin soru işareti, Oytun’a veda

Kalecilerden Harun Tekin’in sözleşmesi sona erecek ama performansına dayalı olarak yeni sözleşme yapılıp yapılmayacağına karar verilecek. Yedek kalecilerden Oytun Özdoğan’ın da sözleşmesi bitiyor. Genç eldiven ile yollar ayrılacak.

Marcel Tisserand için teklif bekleniyor

Sezon başında kadroya dahil edilen Marcel Tisserand da teklif gelmesi halinde gönderilmesi düşünülen oyuncular arasında yer alıyor.

Perotti’de sağlık durumu belirleyici

Uzun süredir sakat olan Diego Perotti ve menajeri ile sezon sonunda görüşme gerçekleştirilecek. Sağlık durumuna bağlı olarak Arjantinli yıldızın durumuna karar verilecek.

Thiam’a teklif gelirse satılacak

Süper Lig ekibi Kasımpaşa’dan transfer edilen ve katkısı yeterli bulunmayan Mame Thiam’a teklif gelirse satışına onay verilecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın