Fenerbahçe’de Bruma sonrası bir ayrılık daha

 Fenerbahçe’de Bruma sonrası bir ayrılık daha
Okunuyor Fenerbahçe’de Bruma sonrası bir ayrılık daha

Fenerbahçe’de Bruma sonrası bir ayrılık daha kapıda. Fenerbahçe’nin 500 bin euro karşılığında transfer ettiği başarılı futbolcusuna, bu rakamın tam 24 katını teklif ettiler. Premier Lig ekibinin Sarı Lacivertliler ile el sıkışması halinde transferin resmiyet kazanması bekleniyor.

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, bir yandan da kadrosundaki potansiyelli oyuncular için teklifler almaya devam ediyor. Bruma’nın kiralanma sürecinin hemen üzerine, Premier Lig ekibi Crystal Palace iddialı bir teklif ile Fenerbahçe’nin kapısını çalmaya hazırlanıyor. Gündemdeki isim ise Bright Osayi Samuel!

BRIGHT OSAYI SAMUEL İÇİN TAM 12 MİLYON EURO

Fenerbahçe’ye adeta piyango vurdu. Sarı Lacivertliler, daha önce 500 bin euroya transfer ettiği Bright Osayi Samuel’i 12 milyon euroya satmak üzere. İngiltere temsilcisi Crystal Palace, başarılı sağ bek için 12 milyon euroyu gözden çıkardı. Nijeryalı oyuncunun transfer sürecinin hızlıca tamamlanması bekleniyor.

BRIGHT OSAYI SAMUEL FARKI

Disiplinli oyuncu düzenli oynaması ve sahadaki görevlerini eksiksiz yerine getirmesi ile fark yaratırken, ayrıca hızı ile de dikkat çekiyor. 25 yaşındaki sağ bek, bu sezon Fenerbahçe forması ile tam 27 maça çıktı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın