Fenerbahçe’de Ali Koç’un Erol Bulut Kararı

 Fenerbahçe’de Ali Koç’un  Erol Bulut Kararı
Okunuyor Fenerbahçe’de Ali Koç’un Erol Bulut Kararı

Süper Lig’deki derbi maçta Galatasaray, Fenerbahçe’yi 1-0 yenerek liderliğe oturdu. Ardından Ziraat Türkiye Kupası’ndan elenmek Fenerbahçe’yi olumsuz etkiledi.

TARAFTARIN TEPKİSİNİ ÇEKTİ

Fenerbahçe’nin ilk hedefi Süper Lig şampiyonluğu olsa da bu sezon bekleneni veremeyen Başakşehir karşısında alınan mağlubiyet ve takımın kötü oyunu sonrası Teknik Direktör Erol Bulut’a taraftarın tepkisi yağdı.

GELECEĞİ TARTIŞILMAYA AÇILDI

Ayrıca Ligde Galatasaray ve Beşiktaş ile aynı puana sahip olunsa da Bulut’un geleceği kamuoyunda tekrar tartışılmaya açıldı. Özellikle sarı-lacivertli taraftarlar maçın ardından takımın teknik patronuna yönelik sosyal medya üzerinden sert eleştirilerde bulundu.

YOLA DEVAM KARARI

Buna rağmen yönetimin farklı düşüncede olduğu çıktı. Sarı-lacivertlilerin gündeminde ayrılıkla ilgili bir konu bulunmadığı öğrenildi. Teknik heyetle yola devam edecek yönetim en önemli hedef olan şampiyonluk yolunda ilerlemeye çalışacak.

YÖNETİM ARKASINDA DURMUŞTU

Teknik adam değişikliğine yönelik beklenti daha önce de gündeme gelmişti. Ligde kazanılan Başakşehir maçı öncesi zor durumda olan sarı-lacivertlilerde yönetim Erol Bulut’un arkasında durmuştu.

GÖZTEPE MAÇIYLA TAKIMDA YER ALACAK

Pelkas ve Gustavo’nun yanı sıra İrfan Can’ın da iyileşmesi sonrası takımın ideal düzenine kavuşacağı ifade edildi. Bu nedenle Göztepe maçıyla birlikte bu isimlerin takımda yer alması bekleniyor. Devamında da oyunun toparlanması hedefleniyor.

SAHA İÇİNDE PANİK HAVASI

Süper Lig’de ilk devre tamamlanmasına rağmen takımın hala gerçek anlamda sisteminin oturmadığı ve oyuncuların da saha içinde taktiksel açıdan farklı hareket ettiği gözlendi. Hem teknik heyet hem de yönetim saha içinde oluşan panik havasına çözüm arıyor.

HERKES ÇOK YORULDU

Başakşehir mağlubiyetiyle sadece Türkiye Kupası defteri kapanmadı, 120 dakikalık bir performans ortaya koyan oyuncuların ciddi şekilde yıprandığı ortaya çıktı. Maçın büyük bölümünü 10 kişi oynayan sarı-lacivertlilerde fiziksel açıdan ciddi şekilde yorgunluk belirtileri başladı. Karşılaşmanın sonunda büyük üzüntü yaşayan futbolcular aşırı yorgunluktan da şikayet ederken Fatih Karagümrük maçı öncesi takımın dinlenmeye yönelik bir program uygulayacağı ifade edildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın