Fenerbahçe’de Alex De Souza Bombası

 Fenerbahçe’de Alex De Souza Bombası
Okunuyor Fenerbahçe’de Alex De Souza Bombası

Emre Belözoğlu ile yolları ayrına Fenerbahçe’de sıcak saatler yaşanıyor. Yeni sezona tecrübeli bir teknik adamla girmek isteyen Fenerbahçe’de Alex De Souxa rüzgarı esiyor.

PORTEKİZLİ HOCA 

Başkan Ali Koç   yeni sezona yabancı teknik adamla başlama kararı aldı. Koç’un seçenekleri arasında Portekizli çalıştırıcılar önemli yer tutuyor.

HEDEFTE ESPIRITO VAR 

Bunların başında da Nuno Espirito Santo geliyor. Daha önce Valencia ve Porto tecrübesi bulunan çalıştırıcı son olarak Premier League ekiplerinden Wolverhampton’u çalıştırdı.

ALEX GERİ DÖNEBİLİR 

Sarı-lacivetli yönetim yeni sezon için Portekizli bir teknik direktörle anlaşma sağlarsa, yardımcılarından birinin Alex olma ihtimali yüksek

LİGİ İYİ TANIYOR 

Fenerbahçe formasını uzun yıllar başarıyla giyen eski kaptanın gelecek teknik adamla aynı dili konuşmasının yanı sıra sarı-lacivertli takımı ve ligi son derece iyi tanıması bu düşüncenin temel sebebi olarak gösteriliyor.

UYUM SORUNUNU ÇÖZECEK 

Her yabancı hocanın başlangıçlarda yaşadığı uyum sürecini yaşamaması adına da Alex’e sıcak bakılıyor. Alex De Souza  kısa süre önce Sao Paulo U19 takımının teknik adamı olarak göreve başlamıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın