Fenerbahçe Yönetimi Emre Belözoğlu’na Yola Devam Dedi.

 Fenerbahçe Yönetimi Emre Belözoğlu’na Yola Devam Dedi.
Okunuyor Fenerbahçe Yönetimi Emre Belözoğlu’na Yola Devam Dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bugün saat 15.00’te yapılacak olan basın toplantısında Sarı-Lacivertin yol haritasını resmen açıklayacak.

29-30 Mayıs tarihinde yapılması planlanan Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın 12-13 Haziran’a ertelediğini açıklayan Fenerbahçe Kulüp’ü Başkanı Ali Koç Ülker Stadı 1907 Tribünü’nde yapılacak organizasyonda önemli açıklamalar yapacağını duyurdu.

PERFORMANSINDAN MEMNUN

Bugünkü toplantıda Teknik Direktör konusunun da açıklığa kavuşması bekleniyor. Koç, yola büyük ihtimalle Emre Belözoğlu’yla devam edecek. Bugün konuyla alakalı resmi açıklamanın yapılması bekleniyor. Belözoğlu yönetiminde takımın son dönemdeki performansından memnun olan Koç’un, radikal bir değişime gitmesi beklenmiyor. Alınan bilgilere göre transferle ilgili çalışmalar da devam ediyor. Belözoğlu ile toplantılar yapılıyor.

LÖW’ÜN TALİPLERİ FAZLA

Kanarya’nın gündeminde Almanya Milli Takımı’ndaki görevini bırakacak olan Löw bulunuyordu. Ancak tecrübeli hocanın peşine çok sayıda takımın takılması, planları bozdu. Emre Belözoğlu, daha önce yaptığı açıklamalarda kendisine güvenilmesi halinde Teknik Direktör olarak takımın başında kalmak istediğini açıklamıştı. Ali Koç, yola Belözoğlu’yla çıkacak. Kanarya’da önümüzdeki sezon şampiyonluktan başka bir şey düşünülmüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın