Fenerbahçe Vedat Muriqi’ye Kavuşuyor

 Fenerbahçe Vedat Muriqi’ye Kavuşuyor
Okunuyor Fenerbahçe Vedat Muriqi’ye Kavuşuyor

Geçecek sezon planlaması yapana Fenerbahçe ‘de sıcak saatler yaşanıyor. 7 senelik şampiyonluk hasretini gidermek isteyen Ali Koç düğmeye bastı…

Geçen sezon başında 17.5 milyon Euro bonservis bedeliyle Fenerbahçe’den Lazio’ya transfer olan Vedat Muriqi için flaş gelişmeler yaşanıyor.

Beklentilerin altında kaldığı Lazio’da ismi farklı konularla anılan Kosovalı golcü, gemileri yaktı. İtalyan kulübüne mutsuz olduğunu dile getiren yıldız oyuncu, ayrılmak istediğini de vurguladı. Kanarya’nın 17.5 milyon Euro’ya sattığı Muriqi için kiralık olarak kadrosuna katması an meselesi…

İtalya’da beklentilerin altında kalan eski yıldızını tekrar kadrosuna katmanın planlarını yapan Sarı Lacivertliler, uzun süredir temaslarını sürdürüyordu. Kosovalının da İstanbul’a dönmek istedği belirtilirken, İtalya’da önceki gün sıcak saatler yaşandı. Lazio Sportif Direktörü Tare’nin, Vedat transferinde 3 komisyoncuya para kazandırdığının ortaya çıkması büyük yankı uyandırmıştı.

YILLIK 2.5 MİLYON EURO

Performansı nedeniyle eleştirildiği İtalya’da böyle bir konuyla da gündeme gekten rahatsızlık duyan Muriqi, Lazio’ya ayrılık talibini iletti. İtalya’da mutsuz olduğunu dile getiren 27 yaşındaki oyuncu, kendisini isteyen eski kulübü Fenerbahçe’ye haber yolladı.

Kiralık olarak eski yıldızını geri almak için plan yapan Sarı-Lacivertliler şartları zorlamaya hazır olduğu öğrenildi.

Vedat Muriqi’nin Lazio’da kazandığı yıllık 2.5 milyon Euro’yu ödeyecek olan Fenerbahçe’de imzaların atılmasının an meselesi olduğu iddia edildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın