Fenerbahçe maçı öncesi Giresunspor’dan Muhammed Gümüşkaya kararı

 Fenerbahçe maçı öncesi Giresunspor’dan Muhammed Gümüşkaya kararı
Okunuyor Fenerbahçe maçı öncesi Giresunspor’dan Muhammed Gümüşkaya kararı

Muhammed Gümüşkaya bu hafta Fenerbahçe’ye karşı sahaya çıkıyor. Hakan Keleş, Giresunspor’un Fenerbahçe’den kiraladığı Muhammed Gümüşkaya’yı bu hafta oynanacak maçta sahaya süreceğini belirtti.

Giresunspor’un Fenerbahçe’den kiraladığı Muhammed Gümüşkaya, Sarı-Lacivertlilere karşı sahaya çıkmaya hazırlanıyor. Teknik direktör Hakan Keleş, Muhammed Gümüşkaya’nın hazır olduğunu ve oyuncuya hafta sonu oynanacak Fenerbahçe maçında görev vereceğini açıkladı.

Fenerbahçe’yi Giresun’da en iyi şekilde ağırlayıp, güzel bir futbolla 3 puana uzanmak istediklerini kaydeden Hakan Keleş, “Fenerbahçe büyük bir camia, bu ligin güçlü takımlarından biri ancak bu sene iyi gitmiyorlar. Giresunspor olarak bu sezon büyük takımlara karşı aldığımız güzel sonuçlar Fenerbahçe maçı öncesi bizi umutlandırıyor. Takım olarak biz de kötü bir periyottan geçsek de bu maçı yeni bir çıkışın başlangıcı olarak görüyoruz. Eksiklerimiz tamamlandı, yeni transferlerimiz takıma katıldı. Fenerbahçe maçını taraftarlarımızın da desteğiyle kazanmak istiyoruz” dedi.

“MUHAMMED GÜMÜŞKAYA FENERBAHÇE MAÇINDA OYNAYACAK”

Yeni transferleri Chiquinho ve Muhammed Gümüşkaya’ya Fenerbahçe maçında şans vermeyi düşündüğünü ifade eden Keleş, “Chiquinho ve Muhammed Gümüşkaya takımla birlikte idmanlara başladılar. Antrenman eksikleri yok, sadece uyum sürecini hızlandırmaya gayret ediyoruz. Bu transferlerden çok memnunum, Giresunspor’a önemli katkılar sağlayacaklarına inanıyorum. İkisine de Fenerbahçe maçında görev vermeyi düşünüyorum” diye konuştu.

Keleş, ara transferin son gününde hücum bölgesine en az bir takviye daha yapmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın