Fenerbahçe, İki Yıldız İsmi

 Fenerbahçe, İki Yıldız İsmi
Okunuyor Fenerbahçe, İki Yıldız İsmi

Süper Lig mücadelesinin sonlanması ile Fenerbahçe transfer ataklarına başladı. Önümüzdeki sezon için güçlü ve çok yönlü bir takım kurmayı hedefleyen Emre Belözoğlu hedefini belirledi.

Belözoğlu, takımda görmeyi çok istediği  Süper Lig’in yıldızı   için kollarını sıvadı. Ayrıca dünyaca ünlü savunmacı ile de transfer görüşmesi gerçekleştirilecek.

Emre Belözoğlu’nun takımda görmek istediği ilk isim  Medipol Başakşehir’in Yıldızı Edin Visca ... Ancak Visca’nın turuncu-lacivertli kulüple 2025’e kadar olan sözleşmesi, Fenerbahçe’nin önündeki en büyük engel. Belözoğlu da bu sorunu halletmek için iki koldan hareket edecek.

Öncelikle kendisinin de formasını giydiği Başakşehir ile olan iyi ilişkilerini kullanmayı hedefleyen sarı-lacivertli futbol adamı, Visca’nın da bonservis konusunda devreye girmesini isteyecek. Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci transferinde olduğu gibi Visca’nın da sarı Lacivertli formayı giymek istemesini avantaj olarak görüyor.

MUSTAFI’YE HÜCUM

Forvet hattına transfer için kolları sıvayan Fenerbahçe, stoper için de baskılarını artıracak. Sarı-lacivertli kulüp, geçen hafta Schalke 04’ün Alman futbolcusu Shkodran Mustafi ile temas kurmuştu.

Ancak 29 yaşındaki oyuncunun sözleşmesinin sezon sonunda biteceği ve bedelsiz duruma düşeceği için Avrupa kulüpleri sıraya girdi. Yıldız futbolcuyu elinden kaçırmak istemeyen Fenerbahçeli yöneticiler de tekrar oyuncuyla bir görüşme gerçekleştirecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın