Fenerbahçe durdu durdu yılın transferini yaptı

 Fenerbahçe durdu durdu yılın transferini yaptı
Okunuyor Fenerbahçe durdu durdu yılın transferini yaptı

Deneyimli teknik adam Hikmet Karaman, sarı lacivertli takımın Michy Batshuayi transferini değerlendirdi.

Türk futbolunun önemli teknik direktörlerinden Hikmet Karaman gündeme dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Son olarak Kayserispor’u çalıştıran ve şu an boşta olan tecrübeli teknik adamın Michy Batshuayi sözleri olay oldu. Hikmet Karaman Fenerbahçe’nin yılın transferini yaptığını belirtti.

“FENERBAHÇE YILIN TRANSFERİNİ YAPTI”

Oyuncunun transferi birçok Fenerbahçeliyi memnun etmezken, konuyla ilgili Hikmet Karaman’dan kamuoyunun aksine olumlu yorumlar geldi. Fenerbahçe’nin yılın transferini yaptığını belirten Hikmet Karaman, oyuncunun Beşiktaş’taki performansından alıntı yaptı.

HİKMET KARAMAN: 14 GOL, 5 ASİST AZ MI?

Batshuayi’nin müthiş bir oyuncu olduğunu belirten Hikmet Karaman, “Fenerbahçe durdu durdu en iyi transferini yaptı” ifadelerini kullandı. Hikmet Karaman, tecrübeli forvetin Beşiktaş’ta 14 gol, 5 asist yaptığını hatırlattı.

Hikmet Karaman’ın sözleri şöyle:

“Fenerbahçe’de asıl yılın transferi Michy Batshuayi’dir. Gerçekten müthiş bir oyuncu bana göre. Fenerbahçe durdu durdu en iyi transferini yaptı. Maalesef Türk futboluna bakış açımız bu. Gol kaçırıyor diye çok eleştirildi ama Beşiktaş’ta 14 gol 5 de asisti var. Bu az mı?”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın