Fenerbahçe-Başakşehir Maçının Muhtemel 11’leri! Mesut Özil Oynayacak mı?

 Fenerbahçe-Başakşehir Maçının Muhtemel 11’leri! Mesut Özil Oynayacak mı?
Okunuyor Fenerbahçe-Başakşehir Maçının Muhtemel 11’leri! Mesut Özil Oynayacak mı?

Ziraat Türkiye Kupasında çeyrek final, bugün yapılacak. Fenerbahçe ile Başakşehir yarı final için kozlarını paylaşacak. Heyecan fırtınası ATV ve A Spor’dan ekranlara gelecek. Ülker Stadı’nda oynanacak müsabaka saat 20.45’te başlayacak Bulut’un sahaya süreceği 11 belli oldu.

SİSTEM VE ANLAYIŞ DEĞİŞİYOR
Tüm eleştirilere rağmen oyun anlayışından taviz vermeyen Bulut en sonunda inadından vazgeçiyor. Bulut’un ligde Karagümrük maçıyla beraber sistemde önemli değişimlere gitmesi bekleniyor.

FENERBAHÇE TOPA HÜKMEDECEK
Mesut Özil’i ilk 11’e monte edecek olan Bulut, sakatlığının geçmesinin ardından İrfan Can ve Pelkas’ı da birlikte oynatmayı düşünüyor. Genç teknik adam, topa hükmeden bir takım oluşturacak.

HÜCUMDA DAHA ETKİLİ OLACAKLAR
Bu üçlüye Osayi ve Samatta’nın da katkısıyla hücumda geçmiş haftalara göre çok daha etkili bir Fenerbahçe hedefleniyor. Yeni Fenerbahçe’nin alacağı sonuçlar ise merakla bekleniyor.

MANİPÜLASYONLARI MEŞRULAŞTIRIYOR
Fenerbahçe VAR’dan ofsayt gerekçesiyle sayılmayan G.Saray ve G.Antep maçlarıyla G.Saray’ın G.Antep maçında geçerli sayılan golünün görüntülerini paylaştı. F.Bahçe, “VAR yetersiz veya art niyetli ellerin altında manipülasyonları meşrulaştırma aracına dönüşüyor” dedi.

Heyecan fırtınası ATV ve A Spor’dan ekranlara gelecek. Çeyrek final karşılaşmaları tek maç eleme usulüne göre oynanacak ve VAR sistemi kullanılacak. Yarı final müsabakaları da 16-17 veya 18 Mart’ta oynanacak.

FENERBAHÇE – BAŞAKŞEHİR MUHTEMEL 11’LERİ

FENERBAHÇE – Harun, Gökhan, Sadık, Szalai, Novak, Ozan, Mert Hakan, Mesut Özil, Osayi, Sinan, Thiam

BAŞAKŞEHİR – Mert, Uğur, Duarte, Epureanu, Hasan Ali, Azubuike, Ndayisghimiye, Fernandes, Giuliano, Gulbrandsen, Crivelli.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın