Fenerbahçe Aradığı Golcüyü Buldu!

 Fenerbahçe Aradığı Golcüyü Buldu!
Okunuyor Fenerbahçe Aradığı Golcüyü Buldu!

Genç ve gelecek vadeden oyuncu arayışını hızlandıran Fenerbahçe, scout ekibinin raporu üzerine Franck Etouga için harekete geçti.

Fotomaç’ın Ghanasoccer’dan aktardığı habere göre, Sarı lacivertli yönetim, Gana Ligi ekibi Asante Kotoko’da ter döken ve performansıyla Avrupa ekiplerinin radarında giren Franck Etouga ile yakından ilgileniyor. 20 maçta 16 gol ve 2 asistle yerel ligin en iyi oyuncusu olarak kabul edilen Etouga için Fenerbahçeli yöneticilerin detaylı bir araştırma yaptığı belirtildi.

BONSERVİS BEDELİ 800 BİN EURO

Bonservis bedeli ödenmeden Kamerun Ligi’nden, Kotoko’ya transfer olan genç oyuncu yeni takımının vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Kulüp tarafı oyuncunun bonservis bedelini 800 bin euro olarak belirledi. Avrupa’dan kulüplerin dikkatini çektiğinin farkında olan Kotoka yetkilileri, sadece tekliflerini karşılamakla ilgilenen kulüplerle masaya oturacak.

FENERBAHÇE BEDELİNİ KARŞILAMAYA HAZIR

Gelecek vaat eden potaniyeli yüksek isimlere ayrı bir önem veren sarı-lacivertli kurmayların, Etouga transferini iyi bir yatırım olarak gördüğü ve beklenen bedeli karşılamaya hazır olduğu bildirildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın