Fenerbagçe aradığı golcüyü buldu..

 Fenerbagçe aradığı golcüyü buldu..
Okunuyor Fenerbagçe aradığı golcüyü buldu..

Dinamo Kiev maçlarında hücumda ortaya çıkan problemlerin ardından forvet transferi için çalışmalara hız veren Fenerbahçe’de flaş gelişmeler yaşanıyor. Sarı-Lacivertliler transferde rotasını birkez daha Brezilya’ya çevirmiş durumda.

Flamengo’dan Willian Arao ve Gustavo Henrique’yi kadrosuna katan yönetim, şimdi de Pedro dos Santos için girişimlere başladı. Teknik direktör Jorge Jesus’un Flamengo’yu çalıştırdığı dönemde takıma kazandırdığı isimlerden biri olan Pedro için flaş bir iddia gündemi sarstı. İddialara göre Fenerbahçe  ve Brezilya kulübü arasında takas görüşmeleri başladı.

Flamengo’nun Sarı-Lacivertli takımın yıldızlarından Diego Rossi’yi istediği bir süredir konuşuluyordu. Fenerbahçe’nin Pedro için Brezilya kulübüne Uruguaylı yıldızı takas olarak teklif ettiği belirtiliyor. Flamengo’nun bu teklife sıcak baktığı ancak Rossi’nin yanı sıra bir miktar da para istediği gelen bilgiler arasında.

Brezilya kulübü, Rossi’yi geçtiğimiz yıl Fiorentina’dan transfer ederken kasasından tam 14 milyon Euro çıkarmıştı. Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus’un Pedro ile Fenerbahçe yönetimine çok olumlu bir rapor sunduğu ifade ediliyor. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın