Fener Yılın Transferini Yaptı

 Fener Yılın Transferini Yaptı
Okunuyor Fener Yılın Transferini Yaptı

Süper Lig’de bu sezon beklediği henüz alamayan Fenerbahçe bir yandan yeni teknik direktör arayışında iken bir yandan da yapacağı takviyeler için harekete geçti.

Fenerbahçe gündemine yeniden Edin Visca’yı aldı.

Fenerbahçe bir çok kez gündemine aldığı yıldız oyuncu ile mutlu sona yakın….

TAKTİK HAZIR !!!

Başakşehir Edin Visca transferinde İrfan Can Kahveci taktiği uyguluyor. Trabzonspor’un da gündeminde olan oyuncu için Göksel Gümüşdağ’ın geçtiğimiz gece bir otelde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile bir araya gelip rakamı yüksek bir noktaya taşımaya çalıştığı ortaya çıktı. Turuncu-Lacivertliler, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin karşı karşıya geldiği İrfan Can Kahveci transferinde de oyuncuyu -daha yüksek rakamı veren- Sarı-Lacivertlilere satmıştı.

EDIN VISCA İÇİN TEKLİF YÜKSELTİLDİ

Son günlerde yaşanan gelişmelerin ardından Trabzonspor ‘da transferin 1 numaralı hedefi olan Edin Visca için şartlar sonuna kadar zorlanıyor. Adım adım teklifini artıran Bordo-Mavililer, 3-3.5 milyon Euro seviyelerine çıkarken, bu rakama sezon sonu için şampiyonluk bonusu da eklendi. Başkanlar düzeyinde görüşme yapılırken, teknik direktör Abdullah Avcı da transferde bizzat devrede. 10 yıldan fazla çalıştırdığı Başakşehir’den kolaylık bekleyen Avcı, işi çözmek için elinden geleni yapıyor.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ VE ALİ KOÇ’TAN OTELDE EDIN VISCA GÖRÜŞMESİ

Ancak Başakşehir cephesi, transferi kızıştırmaya çalışıyor. Başkan Göksel Gümüşdağ’ın, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’la da önceki gece bir otelde görüştüğü ve aynı İrfan Can Kahveci transferinde olduğu gibi rakamı daha yüksek bir noktaya çekmeye uğraştığı öğrenildi. Fakat burada Visca’nın kararı da önemli. Ekonomik anlamda daralmaya giden Başakşehir’in Visca’yı satmak istediğini Trabzonspor Yönetimi net şekilde biliyor. Dolayısıyla onların şartlarından ziyade, Visca’nın tercihi burada kilit nokta.

EDIN VISCA, ABDULLAH AVCI’LI TRABZONSPOR’U İSTİYOR

Boşnak yıldız, eski hocası Abdullah Avcı ile çalışmak istiyor ve şampiyonluk yolunda zirvede ezeli rakiplerine tarihi farklar atan Trabzonspor’un güçlü kadrosunun bir parçası olmaya sıcak bakıyor. Aksi takdirde Visca Başakşehir’de kalsa bile 2025’e kadar garanti kontratı olduğu için takımdaki tavan ücreti kazanmaya devam edecek. Bu da Başakşehir’in işine gelmiyor. Dolayısıyla Visca’nın, Başkan Göksel Gümüşdağ ile 1-2 gün içinde yapacağı konuşma transfer sürecini doğrudan etkileyecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın