Fatih Terim’e İtalyan Kancası

 Fatih Terim’e İtalyan Kancası
Okunuyor Fatih Terim’e İtalyan Kancası

Bu sezon 28 hafta geride kalırken 14.sırada yer alan Fiorentina, gelecek sezon için şimdiden harekete geçti. İtalyan ekibinde ilk hedef takımın başına Fatih Terim’i getirmek.

İtalyan ekibi Fiorentina, 21 yıl sonra bir kez daha Fatih Terim’i Floransa’ya getirmek istiyor.

Geçtiğimiz günlerde İtalyan medyasında yer alan iddialarda, kulübün milyarder başkanı Commisso’nun, Fiorentina taraftarının hâlâ unutamadığı Fatih Terim’i takımın başında görmek istediği iddia edilmişti.

Terim’in konuyla ilgili olumlu ya da olumsuz bir geri dönüşte bulunmadığı da haberin detaylarında yer aldı. Ancak Commisso’nun bu operasyonda ısrarcı olduğu ve kulüp yönetiminin önümüzdeki günlerde resmi teklifle Terim’in kapısını çalacağı öğrenildi.

Yönetimden teklif bekliyor

Öte yandan tecrübeli teknik adamın asıl hedefi kariyerini Galatasaray’da tamamlamak. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Fatih Terim, yönetimden opsiyon maddesini yürürlüğe almak üzere kendisine yeni bir teklif yapmasını bekliyor.

Son olarak 2017 yılında Galatasaray’ın başına geçen Fatih Terim, sarı kırmızılı takımla 171 maçta 79 galibiyet, 26 beraberlik ve 36 mağlubiyet alırken, 1,87 puan ortalaması yakaladı.BENZER YAZILAR

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın