Fatih Terim’den Yönetime Kaan Ayhan Baskısı

 Fatih Terim’den Yönetime Kaan Ayhan Baskısı
Okunuyor Fatih Terim’den Yönetime Kaan Ayhan Baskısı

Fatih Terim’in listesinde en üst sıralarda yer alan Kaan Ayhan , bu seferde elinden kaçırmak istemeyen Teknik adam kolları sıvadı.

Terim’in, Ay-Yıldızlı ekibimizin Norveç’i mağlup ettiği maçtan sonra bir kez daha Galatasaraylı yöneticileri arayarak, 26 yaşındaki savunmacının transferiyle ilgili talebini dile getirdiği öğrenildi.

Yaz döneminde de oyuncuyla anlaşma sağlanmasına rağmen, 2.5 milyon Euro’luk serbest kalma ücreti ödenmediği için, transferi gerçekleştiren taraf Sassuolo olmuştu. Ancak Kaan, İtalya’da aradığını bulabilmiş değil.

Yönetim, İtalyan kulübüyle bonservis pazarlıklarına en kısa sürede başlamaya hazırlanıyor. Devre arasında yapılan kiralama görüşmeleri olumsuz sonuçlanmıştı. Galatasaray cephesi bu defa Kaan’ın bonservisi konusunda tüm şartları zorlayacak.

LUYINDAMA’NIN YERİNE KAAN AYHAN

Terim, Kaan Ayhan’ı sağ stoper olarak kullanıp Luyindama’nın satılmasını istiyor. Daha önce İngiliz kulüpleri tarafından takip edilen Kongolu savunmacının satışından gelmesi muhtemel parayla hem Kaan’ın bonservisinin alınması hem de üste diğer maliyetleri karşılayacak bir paranın kalması planlanıyor.

 Kaan Ayhan, bir süre önce yine bir canlı yayında takipçileriyle sohbet ederken, Galatasaray’a transferi hakkında olumlu ifadeler kullanmıştı. Fatih hoca, gelecek sezon oluşturmak istediği güçlü yerli iskeleti hedefi doğrultusunda, Kaan transferini çok önemli bir adım olarak görüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın