Fatih Terim’den Flaş Falcao Kararı

 Fatih Terim’den Flaş Falcao Kararı
Okunuyor Fatih Terim’den Flaş Falcao Kararı

Süper Lig’in 25. haftasında sahasında Kasımpaşa’yı ağılayacak Galatasaray mutlak 3 puanını alıp liderliğini devam ettirmek istiyor. Terim planlarını yaparken, büyük umutlarla transfer edilen ancak beklentilerin çok altında kalan  Radamel Falcao için de önemli bir karar alındı.

Geldiği günden bu yana sakatlıklarla boğuşan ve taraftarı hayal kırıklığına uğratan Kolombiyalı yıldız  Radamel Falcao için yeni gelişmeler yaşanıyor.

Ara transferde takımdan ayrılacağı yönünde haberler çıkan, ancak transferi gerçekleşmeyen Kolobiyalı oyuncuyu Fatih Terim’in   gözden çıkardığı, Mostafa Mohamed’in de takıma monte edilmesiyle artık forma şansı bulmasının çok zor olduğu yönünde haberler çıkmıştı.

Ancak, Milliyet’in haberine göre;  Galatasaray’da Fenerbahçe ve Alanya maçlarında kadroya alınmayan Radamel Falcao’nun bugün kulübede olacağı öğrenildi.

da bir süredir takımla beraber antrenmanlara çıkan, ancak Fenerbahçe ve Alanya maçlarında kadroya alınmayan  Falcao ‘nun bugün kulübede olacağı öğrenildi.

Teknik direktör  Fatih Terim’in tecrübeli golcüyü maç kadrosuna alacağı ancak son yarım saat forma vermeyi düşündüğü belirtildi..

da bir süredir takımla beraber antrenmanlara çıkan, ancak Fenerbahçe ve Alanya maçlarında kadroya alınmayan Radamel Falcao’nun bugün kulübede olacağı öğrenildi.

Teknik direktör  Fatih Terim’in tecrübeli golcüyü maç kadrosuna alacağı ancak son yarım saat forma vermeyi düşündüğü belirtildi.

Kolombiyalı forvet, Galatasaray formasını 31 maçta giyerken, 39 karşılaşmada ise oynamadı.  Falcao  son olarak 24 Ekim 2020’deki, Erzurum deplasmanında forma giymişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın